Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Lefejt anyatejet vagy tápszert?

Lefejt anyatejet vagy tápszert?

Figyelt kérdés
Heim Pál Kórházba megyünk a bőrgyógyászatra a 13 hetes kisbabánkkal, ha ott nem tudok szoptatni (még ha van is hely hozzá, de én csak fekve "tudok"), akkor cumisüvegben vihetek-e lefejt anyatejet, vagy inkább tápszert keverjek neki? Lehet hogy ott fogunk ülni 3-4 órán át is, várakozva.
2013. okt. 27. 10:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább tejet vinnék.
2013. okt. 27. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Persze hogy tejcsi..

Egyébként a kórházban ha szólsz biztos adnak egy ágyat-szobát amíg megszoptatsz ??

Miért tudsz csak fekve ???

2013. okt. 27. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
ha tudsz akkor lefejt tejet, ha nem akkor tápszer lényegében mindegy.
2013. okt. 27. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Amelyiket gondolod. Mindkettő ugyanazt a célt szolgálja.

De a helyedben én fejnék.

2013. okt. 27. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Kényelmetlen az ülve szoptatás, nem tudtam megszokni és a lányom sem ezáltal. A kérdést úgy értettem - ez kimaradt - hogy nem "romlik" meg, tehát biztonságos tejet vinnem?
2013. okt. 27. 12:47
 6/13 anonim ***** válasza:

ÉN is voltam így babámmal kórházi vizsgáláson

ÉN a már lefejt,hűtőben lehült tejet vittem

Betekertem a cumisüveget alufóliába hogy tovább tartsa meg a hideget,és beletettem a cumisüveg termoszba.

A kórházban pedig megkértük az egyik nővért hogy mikrót használhassuk

ÍGy oldottam meg én

A tápszer eszembe se jutott,mert rengeteg tejem volt

ÉN a gátsebem és az aranyerem miatt nemtudtam ülve szoptatni.

2013. okt. 27. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én 26 hónapig fekve szoptattam, de a kórházban (3 hétig voltunk bent) kénytelen voltam ülve, más lehetőség nem volt ;(
2013. okt. 27. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
bent nem tudsz fejni?és akkor frissen adnád neki
2013. okt. 28. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok jó ötletet és tanácsot! Mindenesetre kérek egy helyet ahol szoptathatok, és megpróbálkozom ülve. Cumisüveg termoszom, ilyesmim nincs, így viszek bekeverve tápszert, de csak akkor adom ha nagyon nem megy az ülve szoptatás. Sajnos elrontottam, mert a lányom sem tudta megszokni e3zt a pózt, picit rá kellett volna kényszerítenem magam néha hogy ülve próbálkozzak.
2013. okt. 29. 07:48
 10/13 A kérdező kommentje:
A fejés sem jutott magamtól eszembe, viszem a mellszívót is, ez is nagyon jónak tűnik!
2013. okt. 29. 07:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!