Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Nem tud szopizni, vagy mi...

Nem tud szopizni, vagy mi történt vele?

Figyelt kérdés
6hetes a lányom ès pár napja van hogy vergődik,kapkod,bekapja kiköpi sír a cicin.Azt gondolom,gondoltam hogy nincs elèg tejem.Mert valò igaz kevesebb van mint volt.Eddig elèg volt 1cici de mostmár kell a 2-ő.De amikor rácuppan szívja ès pár perc után a fent leirtak szerint cselekszik,megnyomom a cicim ès nagyon felpuhul,de van hogy spriccel belőle.Lètezik hogy nem birja kiszívni,nem tud rácuppanni mert puha?! Vagy mi?!
2013. okt. 27. 19:56
 1/10 anonim ***** válasza:

Ha kapott cumit, akkor talán cumizavaros lett, azért nem fogadja el a cicit. Eddig elfogadta?


A védőnő vagy szoptatási tanácsadó segíthet, hogy tedd újra mellre.

2013. okt. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Babeli Zurzavar ***** válasza:
30%

varj par napot, nekem mindket babammal volt ilyen!


amugy.. ezt a cumizavart nem is ertem. szerintem ezt olyan anyukak talaltak ki akik vagy soha nem adtak cumit a gyerekuknek es fogalmuk sincs a dologrol, vagy lustak voltak megtanitani a gyereket cumizni/cicizni, nem voltak kelloen turelmesek. Nekem mindketto egyszerre cumizott,cicizett es cumisuvegezett... nem kell a kezdo anyukakat meg ezzel is idegesiteni...

2013. okt. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Igen cumizik (ritkán) ès cumisüvegezik is.

Ezt a cumizavaros mizèriát èn se èrtettem soha,de hát nem hiszem hogy az lenne a baj.


Utolsò!

Neked mièrt csinálták ezt a gyerekek,rájöttèl?!

2013. okt. 27. 20:14
 4/10 anonim ***** válasza:

6 hetesen pont van egy növekedési ugrás, több tejet igényel, pár nap múlva rendeződik, ha ez a gond.

Nem spriccel/folyik a tej, mikor elengedi a melled? Az én fiam akkor csinál ilyeneket, amikor túl erősen jön a tej.

2013. okt. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyon felpuhult a cicid, akkor az is elofordulha,hogy tobb levegot nyel szopi kozben mint korabban,es a felkivankozo bofitol nehezebben tud nyelni. Lehet hogy ha ilyenkor felveszed bufizni,majd visszateszed ugyanarra a cicire,akkor folytatja az evest. Nekem a kicsivel voltak ilyen nehezsegek,es ez a megoldas bejott.
2013. okt. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam akkor csinált ilyet amikor nem jött ki a puki, böfi és akkor is amikor tele volt az orra és nem tudta szivni a mellemet. Kiszivtuk neki utána semmi baja nem volt. A hasára meggymag párnát szoktunk tenni az is szokott segiteni.
2013. okt. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Nos!

Jòkat irtok de egyik se jò megoldás ugya is,szoktam büfiztetni közbe mert èn is gondoltam arra hogy sok levegőt nyel ès büfizik is,de akkor is ugyan ugy csinálja.

Nem spriccel a cicim csak az elejèn de akkor szuperül szivja,el el fárad,de aztán folytatja!

2013. okt. 27. 21:15
 8/10 Babeli Zurzavar ***** válasza:
nem jottem ra, de szerintem az osszes leirt problema jellemzo es megsem:-)
2013. okt. 28. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom a szülés utáni vérzéssel hogy állsz elmúlt e vagy sem. De nálam a fiam is meg a lányom is csinált hasonlókat amikor légélősszőr megjött.
2013. okt. 28. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem akkor csinálta ezt, amikor büfizni kellett neki. Vagy, mert elkezdett fájni az oltása helye és nem tudott azon az oldalon feküdni. Nézd meg sz oltását, be van e gyulladva nagyon. Pár nap és rendeződik.
2013. nov. 2. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!