Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatós, hasfájós babás...

Szoptatós, hasfájós babás anyukák. Mit szoktatok reggelire, vacsorára enni?

Figyelt kérdés

2013. nov. 11. 15:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Sikerült rájönni mitől fáj a hasa?


Én bepróbálkoztam mindennel, és mindentől fájt a kicsi hasa... Volt, hogy főtt krumplit ettem párolt csirkemellel heteken át, és kizárólagosan azt hagyma, fűszerezés nélkül. Csak vizet ittam mellé. Viszonylag tűrhető volt a helyzet mellette.

Volt, hogy csak vajas kenyeret ettem vízzel napokon át, akkor rosszabb volt a dolog.

Próbálkoztam azzal is, hogy csak háztartási kekszet ettem, és az sem igazán jött be. Valójában nála semmi sem hatott, egyszerűen a tejemtől fájt a hasa.


Remélem nálatok nem ennyire extrém a helyzet!

2013. nov. 11. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez engem is nagyon erdekelne. 5 hetes a kisfiam es nagyon hasfajos. Pedig nem eszek bab, borso felet, K betus dolgokat, tul sok tejes dolgot sem... szinte semmit.

Csirkemell, krumpli rizs, teszta, sajtok varialva es kb ennyi. Megis nagyon rossz a helyzet.

2013. nov. 12. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Nekünk akkor szűnt meg a probléma, amikor 4 hósan bevezettem az egy adag gyümit, 1 adag tápit. Azzal gyakorlatilag elvágták az egész gondot, és varázsütés szerűen szűnt meg a hasfájása. Tudom, hogy mindenhol azt várják az embertől, hogy kizárólagosan szoptasson, és én is ezért erőltettem ennyire a dolgot. Visszagondolva kár volt az egészért, és már újszülöttként bevezettem volna a napi egy adag tápit. Úgy megúsztunk volna 4 hónap kínszenvedést...
2013. nov. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!