Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mennyire hatasos a cazarette...

Mennyire hatasos a cazarette fogamzasgatlo szoptatas alatt ha mar keves a tejem es alig szopik a baba?

Figyelt kérdés

Az egyik mellembe mar elapadt a tej. A masikba meg van de nagyon keves. kb, 40 ,50 ml termelodik egesz nap. Es mar csak reggelente szopik 1x mert napkozbe nincs mit szopjon.

Vajon igy mennyire hatasos a cazarette fogamzasgatlo?


2013. nov. 12. 10:18
 1/4 anonim ***** válasza:
nekem azt mondta a nőgyógyászom, hogy napi 5 szoptatással együtt véd ez a fogamzásgátló. szerintem beszélj az orvosoddal.
2013. nov. 12. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem hatásos már.
2013. nov. 12. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Na, az én dokim meg azt mondta, hogy napi egy szoptatásnál is hatásos.

Akkor most légy okos :)

2013. nov. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem meg azt mondták,hogy van aki nem is vált fogamzásgátlót és ezt szedi tovább szoptatás után is :) mondjuk ezt a gyógyszerész mondta, amikor kérdeztem a véleményét ...
2013. nov. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!