Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 9 honapos a babam, eddig...

9 honapos a babam, eddig minden szilard etel utan adtam szopit. Par napja nem akar minden alkalommal szopizni, viszont reggel es este imadja. Normalis ez? Szeretnem akar 2 eves koraig is szoptani.

Figyelt kérdés
2009. nov. 17. 19:40
 1/6 anonim ***** válasza:
50%
Teljesen normális.Lehet,hogy nemsokára a reggeli szopit is elhagyja majd.Ez nem baj,ha változatosan eszik,és kap tejet,tejtermékeket is.Erőltetni úgy sem tudod,ő tudja,hogy mi a jó neki.
2009. nov. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

1 eves kor alatt nem beszelhetunk arrol hogy el akarja valasztani magat.A reggeli es esti szopit fenn lehet tartani sokaig.Ha hasznalsz cumit,cumisuveget szerintem vedd el tole mert lehet emiatt nem szopizik gyakrabban.Tejet,tejtermeket 1 eves kor utan vezetheted az etrendjebe.

Ha nem akar szopizni eroltetni nem szabad

Esetleg megprobalhatod hogy az szilard etel elott szoptatsz.1 eves kor elott hozzataplalasrol beszelunk nem kell kivaltani 1 szopit sem.

2009. nov. 18. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Cumisuveget nem hasznaltam soha, sem jatekcumit nem hasznalunk. Az elso 6 honapban csak anyatejet kapott. A korhazban kanallal kapta a tejporos tejet, mert nem akartam cumira szoktatni. Az anyatejrol semmi esetre sem szeretnem leszoktatni. Tehentejet 2 eves koraig nem fogok neki adni. Turot het es fel honapos kora ota kap.
2009. nov. 18. 12:35
 4/6 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat.
2009. nov. 18. 12:36
 5/6 anonim válasza:
Az én babám 8 hónapos, hasonló volt a helyzetünk. Úgy oldottam, meg, hogy mindig a szilárd előtt szopik. Utána pedig kap egy kis vizet vagy gyümölcslevet, de nem sokat kér, csak egy-két kortyot...
2009. nov. 18. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Akkor ugy latszik ekkora a babad szopis igenye.Nagyon ugyes vagy hogy ennyire figyeltel ne kapjon cumit,cumisuveget.A reggeli esti szopit sokaig fenn lehet tartani.Nalunk az esti szopi 3 eves korig megmaradt.
2009. nov. 19. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!