Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mondjátok, ugye nem csak az...

Mondjátok, ugye nem csak az én 17hónapos fiam ilyen? Még minden egyes alkalommal sírva (ordítva) ébred. Mindegy hogy nappal vagy reggel van.

Figyelt kérdés
és utána még vagy fél óráig tiszta kómás, ha leteszem egyből sír.szóval ébredés után nagyon szörnyen viselkedik.
2009. dec. 27. 15:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem a három és fél éves fiam ilyen!10alkalomból 9szer sirva ébred és vagy fél óráig "ordit" bármit is csinálok vele!!!
2009. dec. 27. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
57%
Szia!Lehet, hogy jön a foga.Az én kisfiam akkor csinálja ugyanezt, vagy ha túlpörög és nagyon fáradt.
2009. dec. 27. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is ez a helyzet. Talán majd kinövi, de az is lehet, hogy ilyen rosszul ébredős típus. :-(
2009. dec. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az enyém nem ébred sírva de nekem soha kicsinek se ébredt sírva. Lehet, hogy egyszerűen csak ő ilyen.
2009. dec. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!