Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatás alatt normális, ha...

Szoptatás alatt normális, ha össze-vissza jön meg?

Figyelt kérdés
Egyszer már megjött, másfél hónapja, egy hete mindjárt megjön érzésem van, de nem akar megjönni.
2013. nov. 26. 12:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia! Amíg szoptattam, addig nem is jött meg. Utána rögtön a köv. hónapban már menzeszeltem. Azért a biztonság kedvéért csinálj tesztet. Üdv és sok boldogságot a Picúrhoz!
2013. nov. 26. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia! Nálam ugyan ez van! 7 hétre szülés után megjött, utána rá 2 hétre, majd 2 hónapig semmi. Tegnap megint megjött. Bár védekeztünk, de minden héten tesztet csináltam. Ezek szerint nem csak én vagyok így. :)
2013. nov. 26. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az a fura, hogy volt vetélésem, azután napra pontosan időben megjött, nem volt semmi csúszás, azért csodálkozom, hogy most meg igen. Most nem is voltam együtt a párommal, csak a menzeszem előtt, az viszont egy nappal rövidebb volt, mint szokott, és a 2 nap után csak barnázás, pecsételés volt 2-3 napig. Görcs is alig. Tisztára meg vagyok zavarodva.
2013. nov. 26. 13:49
 4/7 A kérdező kommentje:
Teszteltem és pozi lett :/
2013. nov. 26. 19:26
 5/7 anonim ***** válasza:
Szívből gratulálok!!!! Minden jót, első voltam.
2013. nov. 27. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Csak annyi a probléma, hogy 4 hónapos a nagyobbik. El sem merem mondani az apukának
2013. nov. 27. 13:40
 7/7 anonim ***** válasza:

Megint én :-) Ez teljesen jó. Szerintem az apuka is tuti örülni fog neki. Gyakorlatilag együtt nő fel a két gyerkőc, nem lesz testvérféltékenység, és Te is egyben letudod a pelusozós-éjszakázós időszakot is:-)

Még egyszer minden jót és jó egészséget!

2013. nov. 27. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!