Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mennyi idot tolt harom honapos...

Mennyi idot tolt harom honapos babad a pihenoszekeben es/vagy a hordozojaban egy nap?

Figyelt kérdés
Magyarul mennyi az az ido amit nem fekve es nem olben tolt hozzavetolegesen?

2013. nov. 26. 13:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Hordozoban setaltattuk, szoval2×
2013. nov. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bocsi, szoval 2x fel orat, meg pihenoszekben total dontve 3x20 percet napkozben, es este lefekves elott 25-30 percet. Sokat bukott a lanyom, a gasztrosunk javasolta, hogy uljon sokat pihiszekben, hordozoban.
2013. nov. 26. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az én babám nem sokat volt ölben. Vagy mellettem feküdt, vagy pihenőszékben, vagy kiságyban. Később a szőnyegre tettem le több plédet, és azon hempergett. Pihenőszékben napi több órát volt. Sőt, nap közben többnyire abban töltötte az idejét, ugyanis abban bárhova magammal tudtam vinni. Fektethető volt, úgyhogy talán nem terheltem meg nagyon a gerincét.
2013. nov. 26. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ok. Koszi lanyok. Csak kivancsi voltam h masok mennyit ultetik abban a babat. Az enyem sem ul benne napi 2 oranal tobbet. De mondjuk a mienk nem allithato tamlas es puha tamlas rezgos.
2013. nov. 28. 10:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!