Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 hónapos a babám és hason...

2 hónapos a babám és hason hajlandó csak aludni. Háton illetve ülve max.30-40 percig tud egyedül eljátszani. Később fog szeretni ülni, háton lenni? A hordozójában sem nagyon szeret ücsörögni, pedig jó lenne ha vihetném magammal, hogy együtt legyünk!

Figyelt kérdés
2009. máj. 11. 09:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Két hónapos babát TILOS!!! ültetni.
2009. máj. 11. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van az előttem szólónak.Kipolcolod vagy hogyan ül a baba?Kb.fél éves kora körül szokott egy gyerek felülni,de ez sem törvényszerű.Az én kisebbik lányom a járókában már felállt,de ülni nem akart.Azért megtanult ülni és járni is.Ha erőlteted olyasmire,amire még nincs felkészülve,károsodhat a gerince.Bízd a gyerekre,hogy mikor akar ülni.És még valami : soha ne azt nézd,hogy más gyerek mit csinál,mit tud,hanem azt,hogy a tied fejlődik-e? Minden gyerek más.
2009. máj. 11. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Rosszul írtam, NEM ül,hanem háton fekve 30-40 perc.A kérdés az,hogy fog-e szeretni ülni ill.háton játszani majd a későbbiekben? Bocsi
2009. máj. 11. 09:59
 4/4 anonim ***** válasza:
szia,én fiam anyira utált háton lenni,hogy sírt ha hton fürdettük ,2hós korában kapott egy pihiszéket és azóta abban "ücsörög"amíg főzök v. teregetek.most már néha hason nem szeret lenni.3 és fél hós pasika
2009. máj. 11. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!