Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mennyi alkoholt lehet inni...

Mennyi alkoholt lehet inni szoptatás alatt?

Figyelt kérdés
Karácsonykor 2 baileys, vagy 1-2 pinacolada?
2013. dec. 5. 20:18
 1/7 anonim ***** válasza:
36%
Semennyit.
2013. dec. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
37%
Semennyit! Az alkohol átjut az anyatejbe, károsítja az agysejteket, idegméreg.
2013. dec. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
71%
azért a semennyit nem egészen igaz. de amit Te feltettél kérdésben, az sok. ha egy Baileys-t iszol, és azt is úgy, hogy még sok idő van a szoptatásig, akkor nyugodtan megteheted. egyébként 1 deci vörösbor vagy egy kisebb pohár sör is belefér. bőven feldolgozza a szervezeted. vagy azt is megteheted, ha van félretéve tejed, hogy iszol mértékkel, és lefejed utána, azt kiöntöd. de nem tudom, egyetlen Baileys-ért érdemes-e inni. én sosem iszom, egyszer ittam meg egy Mojito koktélt, de ahogy írtam, a tejem utána ment a csapba, és kapott a baba lefejtet.
2013. dec. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
63%
Ahogy előttem írta a hozzászóló, 1 dl jó minőségű vörösbor, vagy 2-3 dl sör a megengedett, ennyi még hasznos is. A bor a vérképzésben, a sör a tejtermelésben segít. :) Ha mást, többet iszol, le kell fejni, kiönteni, a babádnak pedig korábban lefejt tejet kell adni. Szerintem is több így a macera, mintha nem innál. Ha még nem kapott a baba lefejt tejet, lehet, hogy el sem fogadja, ugyanúgy a tápszert sem, tehát lehet, hogy keserves sírás lesz.
2013. dec. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A sör oofejezetten tejserkentő


1 baileys még belefér, 1-2 pinacolasa sok...


Nem értem miért akarsz rövid italtosat inni... Me ha 1 dl borról lenne sző amit elszopogatsz, vagy 1 sörről, az más...

2013. dec. 5. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Fél éves már a pici, s így az ünnepek alatt én is innék valamit a családi összejövetelen.

Bort sört nem szeretem, inkább a koktélok...

Van vagy 2-3 liter tejem a fagyóban, akkor majd azt adom neki.

2013. dec. 6. 08:06
 7/7 anonim válasza:
vörösbor kis mennyiségben pl. segíthet is
2013. dec. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!