Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Az előbb benyomtam egy hatalma...

Az előbb benyomtam egy hatalmas tányér mákos tésztát, ami olyan mákos volt, hogy fekete. Utána esett le, hogy hoppá?

Figyelt kérdés
Szóval miután lenyeltem az utolsó falatot, eszembe jutott, hogy bakker, én szoptatok. Mire készüljek, okozhat a mák valami panaszt majd a kicsinél?
2013. dec. 8. 21:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Miért okozna?
2013. dec. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
1.vagyok. És egészségedre, azt még hozzátenném
2013. dec. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom, azért kérdezem. Nem nézegettem utána ezeknek, mert igazából eszek mindent, csak mértékkel. De most mértéktelenül bezabáltam. Köszi! :)
2013. dec. 8. 21:46
 4/7 anonim ***** válasza:

Kedves egészségedre.

Azt szokták mondani, hogy ehetsz mindent, csak figyeld a babád. Ha valami nem jó neki, akkor azt mellőzd szoptatás alatt.

Amúgy csak a "k-betűseket" nem szokták javasolni. De ez sem tiltott, csak nem ajánlott...

2013. dec. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Legfeljebb jobban fog aludni;-)

Bocsi,nem tudtam kihagyni!:-D Egészségedre!

(én is azt vacsiztam,bár már nem szoptatok)

2013. dec. 8. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
én is imádok-de igazából most kérdeztem meg a védőnőt-és a pocaknak nem lehet baja-hanem pöttyös lehet a baba.de ezt meg majd figyeljed..
2013. dec. 9. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Végülis csak opiát származékok vannak benne... nyomokban.


Ha bekábul, székrekedése lesz és 3 évesen sem szólal meg, akkor ez volt az oka.

2013. dec. 30. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!