Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Volt valakinek inhüvely...

Volt valakinek inhüvely gyulladása szoptatás alatt?

Figyelt kérdés
meggyógyult vagy műtötték? ha meggyógyult mit használt rá? 2 hete szenvedek egyre jobban fáj éjjel lüktet , algot szedek 2*1-et meg traumeel-el kenem nappal fáslizom is. nem tudom műtét előtt röntgeneznék-e azon gondolkodom jövő héten megkérem a dokit adjon beutalót már semmit nem bírok csinálni fiam fel kell venni üvölteni tudnék a fájdalomtól. terhességem 16 ik hete óta zsibbadok már épp kezdtem volna érezni a kezeimmel most meg ez már olyan elegem van lassan 1 éve szenvedek a kezeimmel :'(
2013. dec. 12. 06:58
 1/1 anonim ***** válasza:
Egy barátnőmnek volt, így nem tudom, miket szedett és hogy oldotta meg a szoptatást. Annyit tudok, hogy neki is terhesen zsibbadt, aztán a 4 kiló valamennyive indult baba emelgetésétől begyulladt és lett egy göb is belőle mindkét csuklóján. Úgy a gyerek fél-egy éves kora között műtötték meg, először egyiket, majd másikat. Műtét után volt pár hét, amikor állandó segítséget kellett keríteniük. Sajnos aztán valamennyire visszajött neki, főleg az egyik csuklójánál, amikortól újra terhelte, hiába hordott valami speckó rögzítőt. Végül manuálterápiára ment el, ott megmutatták, otthon, hogy tornáztassa, nyomogassa és ez végül hatott. Következő terhességnél már nem jött elő, pedig nagyon tartott tőle.
2013. dec. 12. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!