Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatás alatt egy pohár...

Szoptatás alatt egy pohár bort szabad inni? Vagy megárthat a babának?

Figyelt kérdés
köszi!
2013. dec. 11. 18:05
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
anyatejjel vajon mennyi megy át neki ?
2013. dec. 11. 18:05
 2/12 anonim ***** válasza:
Jó minőségűt 1dl szabad.Célszerű akkor amikor a legtöbb idő eltelik 2 szopi között.
2013. dec. 11. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
31%
Nem, nem szabad. Az ő mája még nem tudja feldolgozni az alkoholt.
2013. dec. 11. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
30%
Hülyeség amit 2. ír. Valamennyi átmegy a tejbe, de a jó minőségű bortól semmi bajod nem lesz.
2013. dec. 11. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
40%

A tejnek és a vérnek ugyanakkora az alkoholszintje.

Én ritkán iszom este, mikor várhatóan hosszan fog aludni, max. 1 decit.

2013. dec. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
41%
Az alkohol egy az egyben ott lesz az anyatejben. Ettől függetlenül meg lehet inni egy pohárral, közvetlen szoptatás után. Kb 2 óra alatt ürül ki a szervezetből nem úgy, mint a nikotin. Ha cigit szívsz, akkor az átmegy mindenképp.
2013. dec. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
55%

Sajnos az utolsónak igaza van, hiába van lepontozva.

De miért kell ennyire az alkohol valakinek? Nem bírod ki, hogy ne igyál, amíg szoptatsz?

2013. dec. 12. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Nem kell mindenképpen , köszi utolsó...amúgy baráti társaság jött ezért kérdeztem, de nem ittam...jól esett volna de ez van...köszi a válaszokat !!

utolsó te meg tanulj meg mondatot elemezni...hol találod hogy mindenképp inni fogok ??? :))

2013. dec. 12. 09:04
 9/12 anonim ***** válasza:
26%
óóó én ittam egy decit még egy hós volt a babám az Ő tiszteletére ünnepeltünk... semmi baja nem lett , én nem parázom túl minden káros basszus... a kaják amit eszünk az is, hagyjuk már a sok sületlenséget, még terhesen is lehet inni néha egy pohár bort.
2013. dec. 12. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
58%

Nem szoktam pampogni, de miért lett lepontozva mindenki, aki leírta, hogy az alkohol átmegy a tejbe???

Egyébként persze, ki lehet bírni alkohol nélkül. De szerintem nem kivetnivaló, ha valaki a terhesség és szoptatás egyébként nem rövid időszakában (főleg zsinórban több gyerek esetén) nagy ritkán megiszik 1 dl jó minőségű bort.

2013. dec. 12. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!