Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatás alatti hajhullás?...

Szoptatás alatti hajhullás? Én leszek a női Kojak ha ez így folytatódik?

Figyelt kérdés
Valaki meg tudta állítani?? Mivel?? Csomókba hullik a hajam, rosszabb vagyok mint a komondorunk... :P

2013. dec. 13. 14:41
 1/9 anonim ***** válasza:

Sajnos ez természetes egy darabig, én is szó szerint bokáig jártam a saját hajamban, minden hajmosáskor sírtam.

A Varga-hajcseppeket, illetve a HIPP Natalt tudom javasolni, de ezekről sem lesz jobb egyik napról a másikra, sajna.......... :(

2013. dec. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem is hullott, de amikor a hideg beállt, valahogy több. Vitamin? Lehet, hogy segít...
2013. dec. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mivel a vitaminok nagy része ilyenkor az anyatejbe kerül, dupla annyit kellene magadhoz venned, h neked is jusson elég és akkor nem lesz ilyen gondod!
2013. dec. 13. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Engem is a sírás kerülget már hajmosásákor.. Már nem merek fésülködni.. :P 4 hónapos a kisfiam, s úgy 1 hónapja, hogy iszonyat módon el kezdett hullani.. Vitamint eszek, de vmi radikális beavatkozás kellene, hogy ne kopaszodjak meg teljesen... :( :( :(
2013. dec. 13. 14:49
 5/9 A kérdező kommentje:
Ok kedves 3# -ik ! Akkor mától eszek dupla annyit!!!! Talán segít...
2013. dec. 13. 14:50
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem fogsz megkopaszodni, ne aggódj! Én terhesség előtt is kicsit hajhullós voltam, terhesség alatt csodaszép lett a hajam, meg is szoktam, hogy hajmosáskor csak pár szál köszön le, erre 7 hetes a fiam, és marékszám igyekszik kifelé. Úgy döntöttem, beszedem az Elevitet meg a Gravidát, amit terhesen nem tudtam (behánytam tőle), plusz tegnap vettem hajra való vitamint, hátha nem leszek olyan, mint a kakastépte tyúk.
2013. dec. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Terhesség alatt a haj természetes hullása lassul. Ezt a "lemaradást" hozza be szülés után, gyakorlatilag egyszerre hullik ki az a hajmennyiség, aminek az előtte levő hónapokban kellett volna.

Ijesztően néz ki, de teljesen normális, idővel visszarendeződik a hullás üteme.

2013. dec. 13. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
2013. dec. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Tényleg csak a padló állítja meg.

Úgy van ahogy az egyik válaszoló írja, gyakorlatilag az a hajmennyiség is kihullik, ami a terhesseg alatt nem hullott ki.

Ha elég vitamint viszel be a szervezetbe, akkor nem kopaszodsz meg. Én szedek szoptatás alatt is terhesvitamint, és annyi babahajam nőtt, hogy öröm nézni. Amúgy mindkét szülésem utan pár hónappal elkezdett hullani a hajam, de viszont a terhességek alatt elvétve esett ki egy egy szál, tehát összessegében 0-ra jöttem ki:)

2013. dec. 13. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!