Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptanít készülék csöve nem...

Szoptanít készülék csöve nem zavarja a babát? Puha a cső, ha nagyon szívja nem sérti meg a szájpadlását?

Figyelt kérdés
Nem sorolom fel, hogy mi mindent megtettem azért, hogy elegendő tejem legyen, mert nem férne el egy oldalon, sajnos sikertelenül. 7 hetes kislányomnak muszáj tápszeres pótlást adnom, de a cicin kívül nem igazán fogad el semmit, se pohár, se kanál, se cumisüveg csak a cici kell, ezért gondoltam, hogy kipróbálom ezt a készüléket. Érdemes vásárolnom ilyet?
2013. dec. 13. 16:44
 1/6 anonim ***** válasza:
39%
Ha annyira éhes lenne elfogadna mást is. Szerintem ne vegyél.
2013. dec. 13. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Valaki pont ezen az oldalon írta le részletesen, hogy gyógyszertárban kapható szondával, házilag is el lehet készíteni hasonlót . Keress rá, egy próbát megér.
2013. dec. 13. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Gyönyörűséges ***** válasza:

En hasznaltan vettem, kicsit maceras volt a hasznalata a ferjem mar total kivolt tole, en is tapszert adtam belole, mert apadt a tejem, de kb 4 napig hasznaltam es minden megoldodott, 14 honapos koraig cicizett. Ez egy ordogi kor, merr ha keves es nem ugy jon a tej, akjor sir es nyugos a baba, ilyenkor jon az anya a tapszerrel a cumisuvegbe vagy barmiben es konnyen jon a kaja es a baba boldog, tehat maskor is eloadja a "musort". Az SNS-sel az a jo, higy tovabbra is elfogadja a cicit, ingerli es jon a tej.

Biztos h baj van a maennyiseggel?

Most jartok egy novekedesi ugrasnal, itt 3-6 napig nagyon megnohet az igenye a babanak, vagy nem lehet h csak xumizni

2013. dec. 14. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Gyönyörűséges ***** válasza:

Sorry veletlenul elkuldtem az elozot, szoval:

Nem lehet h csak cumizni akar rajta?

Vedono mit mond?

Hetente mennyit hizik?

Sokat potolsz hozza?

2013. dec. 14. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Minden evéskor mérem. Mindkét mellet megkapja és sokáig szopizik, hagyom akár egy órát is, de a vége szinte mindig 60 gramm és fejéssel sem jön több. Védőnő, orvos és online szoptatási tanácsadó is próbált segíteni.
2013. dec. 14. 14:48
 6/6 anonim ***** válasza:
És ennyitől fejlődik szépen? Mennyit hízik egy hónap alatt? Egyébként, nem sírós, elégedett? Mert a lányom is baromi keveset szopott, és most sem nagyétkű, de köszi szépen egészséges. :)
2013. dec. 14. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!