Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Milyen fogyókúrás tablettát...

Milyen fogyókúrás tablettát lehet szedni szoptatás alatt? Vagy ha nem lehet milyen gyors módszer van a fogyásra lehetőleg éhezés és sok mozgás nélkül?

Figyelt kérdés
18 kg-ot híztam a terhességem alatt és ebből minimum 10 kg rajtam marad de a pici mellett nem lessz időm tornára vagy ilyesmire és enni is nagyon szeretek, nemnagyon tudom megállni hogy ne egyek akkor amikor már nem kéne. De fogyni viszont nagyon szeretnék.
2013. dec. 18. 18:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
84%

Hát ne szeress ennyire enni, vagy kövér maradsz.

Szoptatás alatt be ne szedj semmi vackot.

2013. dec. 18. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
80%

Szoptatás alatt nem ajánlott sem fogyókúrázni, de még diétázni sem.

Ha nem eszel többet, mint amennyit kell, akkor lesz elég tejed is és le is fognak menni a fölös kilók.

2013. dec. 18. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
59%
Márpedig minden nem megy egyszerre... Valamit valamiért. Ha egészségesen étkezel, húst zöldséggel, sok vizet iszol, sokat sétálsz a babával, nem nassolsz, akkor lemennek a kilók.
2013. dec. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
41%
Szoptatás alatt elméletileg úgyis fogysz, ha normálisan étkezel. Vegyél erőt magadon és ne edd túl magad, akkor biztos lesz a siker! :)
2013. dec. 18. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsokat. :)
2013. dec. 18. 18:51
 6/13 anonim ***** válasza:
én is fogytam a szoptatás alatt, kevesebb kiló voltam, mint a várandósságom előtt :), szóval kitartás első a baba, majd, ha már nem szopizik lehet fogyózni, de szerintem nálad is mennek majd le a kilók :)
2013. dec. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Szia! én 18 kilot hiztam a szoptatas alatt mert az okosokra hallgattam es ket pofara zabaltam a szenhidratos kajakat:s 3 hete raalltam a merlegre es 80 kilot mutatott ( 174 cm vagyok, 78 kiloval szultem, a terhesseg elott 64 kilo voltam) na mondom itt stop, most lett egy eves a gyerekem, mar setal, ha igy haladok, mikor mar fut nem lesz erom utana futni.

Nem csinalok semmi extrat szigoruan betartom a napi 3 foetkezest plusz 2 kicsi ami alt gyumolcs vagy mogyoro. Ugyanazt eszem, mint az egesz csalad (jo tipp: kiszedek egy kis adagot, ha megettenm es ennek meg varok tiz percet iszok egy kicsit, es ha meg mindig ennek -a legtobbszor nem- akkor szedek ujra) az edessegrol nem tudok lemondani alt ebed utan szoktam egy kicsit enni.

Mozgas ugyileg: seta a babakocsival, mindig probalok a emelkedos reszeken menni es ha sikerul heti egyszer vagy ketszer elnegyek az edzoteremben es ott trenerezek :)

Ja, eddig 4 kilot fogytam :)

2013. dec. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Én ezt nem értem. Miért kell kicsit is kockáztatni, hogy valami átjut a tejen keresztül a baba szervezetébe :S?!


Amúgy tartósan fogyni soha nem is lehetett éhezéssel. Mozogni kéne, és mértékkel enni. De mit vártál? Majd itt megkapod a tuti receptet, hogy hogy ehetsz zsákszámra édességet, és feküdhetsz a babérjaidon?! Ha lenne ilyen, akkor mindenki ezt szedné nem? Fogadd el, hogy vagy normálisan, ésszel, mértékkel étkezel, és akkor tudod szoptatni a gyerekedet, vagy éhezteted magad, és rövid időn belül bármilyen fogyi tablettát bevehetsz kockázat nélkül, mert már nem lesz tejed :S.

2013. dec. 18. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

ÉN 23 kg-ot híztam

ÉN is nagyon szerettem enni,és egy bnőm tanácsára olyfajta diétába kezdtem hogy :

A meglévő otthoni tányérok helyett vettem magamnak kisebb méretűt.ÍGy mindig kevesebbet szedek a tányérba,és ez elég volt ahhoz hogy 5 kilót fogyjak

53,5 kilóval kezdtem,most 60 kiló vagyok...most tetszik a testem,de mostmár inkább formálnám mint fogynék

2013. dec. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 xStefix ***** válasza:
72%

A gyors fogyást hívják jojó-effektusnak. Merthogy ami hirtelen lemegy, az nagyon gyorsan vissza is fog jönni. A testsúlyt nem így kell karban tartani. Az ideális heti fogyás max. 1 kg, vagyis havi 4-5. Ami ennél több, az már éheztetés, ill. a fenti folyamat első szakasza.


Szoptatás alatt nincs fogyózás, nincs bogyószedés, hanem mértékletes evés és sok mozgás. A fenti tippek nagyon jók. :)

2013. dec. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!