Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hogyan csökkentsem egy kicsit...

Hogyan csökkentsem egy kicsit a tejtermelést?

Figyelt kérdés

Elkeztük a hozzátáplálást, és az ebédet szinte kiváltottuk, vacsorára meg kap fél adag tejpépet.

Az a bajom, hogy nagyon megvannak duzzadva a melleim és nagyon feszül. Fejni nem nagyon akarok, mert akkor csak fokozom a tejtermelést.



2014. jan. 1. 19:11
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem be kell állnia, csak idő kell hozzá. amúgy, ha fejnéd, és eladnád, szép kis gyeskiegészítésed lenne. (jó drágán veszik át az anyatejet). ráadásul, ha adsz tejet, akkor azzal nagy segítséget adsz más kisbabáknak :)
2014. jan. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy ezzel vigyázni kell, mert be is gyulladhat, ami nagyon tud fájni (cserélhetnénk, én meg szeretném, hogy több legyen :) . Próbálj meg este fürdéskor egy picit kézzel kinyomkodni, így az oxitocin termelés nem indul be vagy nem lesz olyan aktív mint mondjuk szopizásnál ill. fejésnél és mégis ürül egy kevés és nem lesz olyan duzzadt. Szokták mondani hogy a hideg apaszt a meleg fakaszt. Próbálkozz egy kicsi hideg borogatással de azért vigyázz nehogy teljesen elapadjon. Sok sikert!
2014. jan. 1. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Igen félek, hogy ne gyulladjon be, mert már volt 3szor mellgyulladásom.


Köszönöm.

2014. jan. 2. 00:39
 4/4 xStefix ***** válasza:
Csak annyit fejj ki, hogy megkönnyebbülj, de teljesen semmiképp. Így nem fogsz elzáródni és lassan lecsökken a mennyiség is.
2014. jan. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!