Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Aki fagyasztja az anyatejet,...

Aki fagyasztja az anyatejet, miben tárolja?

Figyelt kérdés
2014. jan. 9. 22:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én Aventes poharakban tettem.
2014. jan. 9. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Tejtároló zacskóban.
2014. jan. 10. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Olyanban szabad, amit ki lehet főzni, fertőtleníteni, és csak a babának használod, és jól zár!

Baby ételes, vagy befőttes üvegben nem lehet, mert a fedő beszívta annak az ízét mi előzte venne volt, s az anyatej büdös lesz, és fertőzött is lehet tőle.

Avent anyatej tároló erre nagyon szuper, s azokban utánna baby ételt is fagyaszthatsz, ha sokat készítettél.

Az anyatejtároló zacskó 2500-3000 Ft, s azt utánna dobhatod ki.

2014. jan. 10. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
En is az Aventos anyatejtarolo poharat hasznalom.
2014. jan. 10. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Tejtároló zacsiban
2014. jan. 10. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Eldobható 1 dl-es műanyag poharakban.

100-as boltban nagyon olcsó.

2014. jan. 10. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Aki tárolóban tartja annak hány darab van készleten?
2014. jan. 10. 09:14
 8/11 anonim ***** válasza:
Avent anyatej tároló pohárban tartom. 100Ft-os boltos műanyagpohárba nem tenném, mert annak nincs teteje illetve nem lehet sterilizálni használat előtt, ami ugye nagyon fontos a tejnél. Nekem 24 darab poharam van, és szerintem ha már nem szoptatok, majd másra is el lehet használni (pl. fűszerek tárolása) úgyhogy bár így egyszerre drágának tűnik, de tulajdonképpen nem drágább mint a zacskó, hisz hónapokig használhatod és nem ömlik ki, nem megy kárba a tej. Emellett akit megérint a környezetvédelem, az is szerintem a poharat használja.
2014. jan. 10. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én napi 3dl-t fagyasztok, így drága lenne az Aventes/Mamos tároló,ezért én tasakban tárolom. A Dm-ben 25db 2500Ft és belefér a 3dl. Ha nagyon sok a tejed, akkor a tasak a legolcsóbb. Én próbáltam mindkettőt.
2014. jan. 10. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Mindig tudok fejni szopi után, bár két mellből szopiztatok, :), ezért a DM-ben is kapható zacsiba töltöm!
2014. jan. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!