Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatás ideje alatt honnan...

Szoptatás ideje alatt honnan tudom mikor van peteérésem?

Figyelt kérdés
4 hete szültem és 1 hete nem vérzek már. Akár már most is lehet vagy csak mikor már először meg jön az után tudom kitalálni? A kisfiam fele anyatejet, fele tápszert kap.
2014. jan. 24. 12:05
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem tudod mikor van. Az elso mensid elott 2 hettel lesz eloszor. Ha nem szeretnetek babat, akkor mar most vedekezni kell.


Csendben megjegyzem, hoyg 4 hettel a szulesed utan megy mar a szex neked ;) Nekem ehhez tobb ido kellett. De ez az irigykedes resze volt!

2014. jan. 24. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ovulációs teszt talán a legmegbízhatóbb, de ha még nem szeretnél újra teherbe esni, akkor védekezni kell majd valahogyan.

Azért az első behatolás előtt menj el kontrollra a nőgyógyászhoz 6 hét után. És még az is előfordulhat, hogy újra vérezni fogsz mondjuk egy hét múlva, vagy pár nap kihagyás után, elő fordul.


VAn, akinek hamar visszaáll a ciklusa, van akinek csak az utolsó szotatás után valamivel. És persze a két véglet között bármi előfordulhat.

A ciklusok kezdődhetnek vérzéssel, de lehet hogy az első vérzést már két héttel megelőzi a peteérés, ezt sem lehet kiszámítani.

2014. jan. 24. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 xStefix ***** válasza:

Ha nemcsak szopizik, akkor elvileg hamar meg fog jönni újra, de ez persze nem szentírás, nagyok lehetnek a különbségek.


Tudni onnan tudhatod, ha figyeled magad és jó esetben észleled a tüneteket. Ha ez nem megy, akkor ovu-teszttel, de az ugye nem olcsó. - Vagyis végső soron védekezz mindenképp, mert előre nem tudhatod, mikor fog megjönni. És ha megjön, előtte már volt PÉ-d.....

2014. jan. 26. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! Mégha azokat a tüneteket észlelem is nagyon elbizonytalanít, most biztos e az. Terhesség előtt nagyon jól követhető volt mindenféle teszt és egyéb nélkül is. 4 héttel a szülés után a sex még azért nem az igazi, de azért próbálkozunk...:)
2014. jan. 27. 14:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!