Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mennyi idő alatt ürül ki a...

Mennyi idő alatt ürül ki a szervezetből egy szál cigi méreganyaga?

Figyelt kérdés
Ha 3 óránként szoptatok,akkor közvetlen szopi után 1 szál cigi kiürül a köv hamiig?
2009. dec. 6. 00:42
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Nem kell sokkot kapni a kérdésemtől,sem elítélni (mindenkinek megvan mindenre az oka),egyszerűen aki tud esetleg válaszolni megköszönném.
2009. dec. 6. 00:44
 2/11 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem nem ürül ki, 24 óra amíg a keringésedből kiürülnek a cigivel a tüdődön át felszívódott káros anyagok.Szerintem inkább szokj le, nagyon káros és rossz dolog a cigi:S

19f

2009. dec. 6. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:

Nem hiszem, hogy olyan hamar kiürülne a vérből.

De egyébként a test elraktározza az összes méreganyag egy részét a zsírban, amiből zsírégetés következtében vagy izzadáskor visszakerül a vérbe.

2009. dec. 6. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
100%

Anyukám erős dohányos. Amikor velem volt terhes, akkor leszokott a róla, mert tudta, hogy azzal csak árt nekem. Ez valami ösztönös reakció, hogy a 'gyerekért mindent'. Nemtom szoptatáskor se cigizett-e, de ha igen, akkor sem lett baja a babának(nekem). Senki sem tökéletes, nekem is megvan a millió problémám, de attól függetlenül egészségesnek mondhatom magam.

Akkor nem cigizett, de amióta az eszemet tudom, passzív dohányos vagyok. :) :( :@

19/F

2009. dec. 6. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Én este szívnék el egy szállal, amikor nem szopik 3 óra múlva legközelebb -ár ha van ilyen.
2009. dec. 6. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
már ha van ilyen
2009. dec. 6. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Azt mondják, hogy szopi után szívj el, és utána minimum 3 órát várj a következővel. Én este szoktam elszívni mert csak reggel eszik újra a babám, vagy ha tudom hogy 4-5 óráig nem szopik. Persze a leggyengébbet.

Minden jót kívánok!!

2009. dec. 6. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
hellyel-közzel. azért ne minden szopi után szívj- már ha bírod. és egyél sok c-vitamint, az egy kicsit segít kiürülni.
2009. dec. 6. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Hát szerintem nem lesz semmi baja a babádnak mert én is szoktam néha néha egyet elszívni.Na és?

Gondoljon mindenki csak arra mielőtt az első követ veti ránk hogy ő mindent teljesen jól csinál?Tökéletes életet él?Ohne méreganyaggal?1 szál cigitől sajnos több méreganyag van a levegőben amit a baba beszív.És aki végig cigizi a terhességét és a szoptatást?Volt olyan szobatársam a szülészeten?!A gyereke ordított a szobába ő meg ment le.Na de mindegy.Annak mondják az áldást ne nekünk.

2009. dec. 7. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat!Egy kicsit jobban érzem magam,hogy nem Én vagyok egyedül aki ezzel a gondolattal küzd :D.
2009. dec. 7. 12:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!