Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ha innék alkoholt az mennyi...

Ha innék alkoholt az mennyi idő alatt megy ki a szervezetből? Másnap mikor szoptassam újra?

Figyelt kérdés
Babám 7 hónapos szopizik még de a tejcsi fogyóban van már pótolom. Este lefekvéskor megetetném és ha innék nyilván nem a részegségig csak 2-3 pohárral akkor mikor szopizzon újra ? Másnap este már adhatok neki ? Pezsgőt igyak vagy vörösbort ?
2010. jan. 31. 14:09
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
13%
Remélem nem haragszol a válaszért, de én nem innék a helyedben semmit.
2010. jan. 31. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
nem haragszom de a kérdés nem erről szólt. ez az én döntésem ettől még nem leszek rossz anya hogy vágyom egy kis kikapcsolódásra. és a gyermekem is már 7 hónapos azért szerintem ennyi jár...
2010. jan. 31. 14:20
 3/20 anonim ***** válasza:
18%
alkohol nélkül nem tudsz kikapcsolódni? szerintem felelőtlen az olyan anya, amelyik iszik
2010. jan. 31. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
ezt nem itt akarom megvitatni. miért lennék felelőtlen ? pont most kérdezem hogy mikor nem lesz baja a kicsimnek. úgy utálom mikor a kérdésekre ilyen kioktató anyukák írnak. az a jó hogy ti tökéletesek vagytok. nem tudjátok elfogadni hogy nem mindenki olyan mint ti és vágyik a kikapcsolódára. ennyi.
2010. jan. 31. 14:27
 5/20 anonim válasza:
14%
Egyiket se igyál, az én anyám alkoholista volt, azóta undorodom minden anyától akinek gyereke van és mellette eljárkál inni, még akkor is ha csak "egy két alkalom" meg "nem iszik sokat"
2010. jan. 31. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
72%
az alkoholnak kell 7-8-10-12-mégtöbb óra tipustól és mennyiségtől függően hogy eltünjön a szervezetből. en sem ajánlanám mondjuk az alkoholfogyasztást, de mindenki a maga ura... ha akarsz inni, úgyis fogsz.
2010. jan. 31. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
84%
Sza!Szerintem nyugodtan ihatsz, addigra bőven kimegy az alkohol.A pezsgő nehezebben szívódik fel.Amúgy délben már gondolom etethetnél....
2010. jan. 31. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
az ebédet és az uzsit kiváltottuk már csak reggel kapna fagyasztott tejcsit és csak ezért kérdeztem hogy este adjak-e már neki vagy inkább még ne. nem azt írtam hogy a saját hányásomban szeretnék fetrengeni hanem hogy egész éjszaka innék max. 2-3 pohár bort ( akkor ezek szerint pezsgőt inkább ne ). ez nem olyan sok. és nem idegenre hagynám a gyereket hanem az anyósomra akivel minden nap találkozik.
2010. jan. 31. 14:35
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Szia én ugyan nem szoktam inni, de leírom ahogy én gondolnám. Először is sajnálom hogy egyből betámadtak a nem kérdésedre válaszolok, én is utálom az ilyen hozzászólókat, bármilyen témában ott vannak.

Szerintem ha iszol, akkor utána hagyj ki egy napot. Arra a napra legyen meg a megfelelő mennyiségű tej lefejve és egész nap igyál nagyon sok vizet(én így csináltam, amikor gyógyszert kellett egyik nap bevennem és nem akartam, hogy átmenjen)! Én, ha a helyedben lennék, akkor inkább a bort választanám, mert abból még a szakemberek is ajánlanak 1dl :) Egészségedre váljék és érezd jól magad a bulin, 2-3 pohár beleférhet, főleg ha esetleg boros-kólázol :)

2010. jan. 31. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
86%
Szeritnem mivel a tej folyamatosan termelődik,tehát akkor is,amikor éppen szórakozol,1 etetést hagyj ki,azt fejd le,mehet a kukába,aztán már a következő oké.
2010. jan. 31. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!