Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Advil ultrát bevehetek?...

Advil ultrát bevehetek? Szoptatok. Szétrobban a fejem, úgy fáj.

Figyelt kérdés
Nem szokásom gyógyszerhez nyúlni, de most bevenném, ha lehet. Nem tudok így játszani a picivel.
2009. dec. 6. 15:08
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja, a papírra az van írva, a kezelőorvos dönti el...
2009. dec. 6. 15:27
 2/6 anonim ***** válasza:

csak az van otthon? én azt az elvet követem, hogy ami terhesen nem ajánlott szedni, azt szoptatás alatt sem szedem. Igy ha fáj a fejem csak panadol jöhet szóba (vagy más paracetamol tartalmú gyógyszer) az advil pedig tudomásom szerint ibuprofén amit nem lehet terhesen.

Kár, mert nekem is az jön be fejfájásra legjobban.

2009. dec. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Terhességem alatt egyszer sem fájt a fejem :)

Igen, csak ez van itthon, de lehet, hogy mégsem veszem be. Nem szeretnék ártani a babámnak, akkor inkább szenvedek még...

2009. dec. 6. 16:21
 4/6 anonim ***** válasza:
Nálam úgy van ha fáj valamim akkor algopirin. Nekem semmi más nem hat. Szenvedni meg nem fogok.
2009. dec. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nyugodtan szedd az advilt, nem lessz baj!Én is szedem!

Álatlában minden gyogyszerre rá van irva hogy szoptatás és terhesség alatt nem ajánlott, de ez a gyógyszerészek elővigyázatossága miatt van!Természetesen ez nem azt jelenti hogy bármit szedhetsz ész nélkül, de a nem vényköteles fájdalom csillapitókat lehet!

2009. dec. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi, aznap este lefeküdtem a fejfájásommal együtt :)

Másnapra jobb lett.

2009. dec. 8. 23:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!