Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Bevehetek tablettat rosszullet...

Bevehetek tablettat rosszullet ellen ha szoptatok?

Figyelt kérdés
1honap mulva repulok haza,10ora es eddig mindig bevettem olyan tablettat ami tompitsa a rosszulletet.de most eloszor repulok a babammal egyedul,nem lessz segitegem azert se engethetem meg magamnak,hogy rosszul legyek.
2009. máj. 17. 14:02
 1/5 anonim ***** válasza:
81%
Mit ír a betegtájékoztató? van homeós bogyó is a rosszullét ellen, nem tudom mi a neve, de egy kis füzetben láttam. Kérdezz meg egy orvost, hogy azt az adott gyógyszert 1x beveheted-e.
2009. máj. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
milyen beteg tajekoztato?kulfoldonelek,itt nincs nekem ilyen.amugy koszi.megkerdezem a dokim.
2009. máj. 18. 02:28
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

A homeopátás készítmény neve Cocculine

"földön,vízen,levegőben az utazsi rosszullét,hányinger kezelésére,nem okoz aluszékonyságot,látászavart,kismamák és szoptatós anyukák is szedhetik"

Nekem jó volt.

Adagolása:utazás előtti napon 3x1 tabletta,utazás előtt közvetlenül 2 tabletta,utazás alatt szükség szerint negyed-fél óránként 1 tabletta

Ha rákérdezel a dokinál vagy a gyógyszertárban,biztos segítenek.

Jó utat!!

2009. máj. 18. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

A gyógyszer mellé csomagolt betegtájékoztatóra gondoltam.

Köszi a lepontozást, biztos nagy marhaságot írtam.

2009. máj. 18. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
hat en biztos nem pontoztalak le.mert egyszeruen nem szoktam pontozni.nem pontozni jarok erre az oldalra.es azt sem ertem ki pontoz itt.na mindegy.a valaszod nagyon segitett,ezert eloszor pontozni fogok;)es fel.koszike
2009. máj. 18. 13:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!