Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Valaki volt már így?

Valaki volt már így?

Figyelt kérdés

Amióta szoptatok (3 hónapos a babám). Azóta folyton van valami bajom. Fáj a combomon a bőröm alatt,mintha a zsír réteg fájna.A hátamon is a melltartó vonalában. Sokszor gyengének érzem magam,mintha beteg lennék(kapar a torkom,fülem,fejem,de nem mindig)néha előjön,de nem robbanok le.Meguntam és kértem vérvételre beutalót..

Ezek nem lettek jók:

Süllyedés:2-20-ig jó.Nekem 26

Cholesterin:3,5-5,2-ig nekem 5,3

HDL Cholesterin:1,0-1,6-ig nekem 1,8

LDH:208-378-IG nekem 379 .

Ezek csak egy-egy értékkel nagyobbak,de ez jelent valamit?

Mitől vannak ezek? A szoptatás így legyengít,megterhel?

Miket okozott nektek?Ti is észleltetek fura dolgokat magatokon?

És ha időjárás változás van egész nap kóvályog a fejem...ez is olyan rossz!!! SEGÍTSETEK légyszi!!!



2014. febr. 4. 01:07
 1/4 anonim ***** válasza:
A bor alatti szovetek "fajdalma" hormonalis, ez tuti. Szoptatas alatt senkinek nem tul jo a verkepe kb ez a normalis - de ettol meg nekem pl nincsenek ilyen tuneteim. Nem vagy kialvatlan? "Fejkovalygaskor" mennyi a vernyomasod? Lehet, h olyankor egy kv segitene! Taplalkozz egeszsegesen, szedj vitamint - a verkepedert ennyit tehetsz!
2014. febr. 4. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen.

Ma megyek dokihoz kíváncsi leszek,hogy mit mond...

2014. febr. 4. 09:40
 3/4 A kérdező kommentje:
Sokszor úgy kelek fel,hogy fáj ,,mindenem''. Nem szoktam megmérni,de nekem világ életemben alacsony volt.Szoptatás alatt lehet kávét inni??
2014. febr. 4. 09:44
 4/4 xStefix ***** válasza:

Ha magasabb a süllyedés, az gyulladásra utal! Nem biztos, hogy komoly, de kérdezz rá, hogy (először) gyógyszer nélkül mit tehetsz a javulásért.

Lehet, hogy érdemes lenne elmenni egy nőgyógyászhoz is, főleg, ha nem ment simán a szülés, nehogy onnan maradjon egy enyhe fertőzés vagy valami!


A szoptatás maga nem valószínű, hogy ennyire lestrapálna téged, legalábbis, ha igyekszel odafigyelni a táplálkozásodra-tápanyagbevitelre (magad miatt) és relatíve ki tudtad magad pihenni a szülés után. Én inkább arra tippelnék, ha folyamatosan vannak ezek a tünetek, hogy valami azóta lappang benned - ezért is írtam, hogy én elmennék egy nőgyógyihoz.


Mondjuk ez egyéni, de nekem kb. 1 év intenzív szoptatás után merültek ki a tartalékaim, mert sajnos anno én se figyeltem oda eléggé az utánpótlásra.. :( Néhány hónapnyi szopi után szerintem ez akkor lehetséges, ha már indulásnál le voltál strapálva vagy valami hapci van benned tényleg.


Jobbulást!

2014. febr. 4. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!