Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mitől lehet, hogy egyik szopi...

Mitől lehet, hogy egyik szopi alkalmával 100 ml-t is tud szopizni, utána meg csak 30-at?

Figyelt kérdés
Három hetes lesz a babám,még mindig nincs sok tejem,de szépen jön fel a mennyiség. Eleinte csak 10-20 ml-ket tudtunk belőlük "kifacsarni",most ált. 70-80-kat tud szopni. Egyik nap 100-at sikerült,utána köv. etetésnél csak 30-at. Mit tehetnék?
2014. febr. 11. 09:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Semmit sem kell. Ahogy nekünk is vannak nagyobb és kisebb étkezéseink, úgy a babáink sem esznek mindig pontosan ugyanannyit. A természetes hullámzás nem probléma. Mindig tedd mellre, amikor csak tudod és ő tudni fogja mennyit egyen! Nincs gond, lazíts!:)
2014. febr. 11. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Bocs,félreérthető volt,amit írtam! Ő enne még,csak nincs benne több. Hol ennyi,hol annyi. És éhes marad :(
2014. febr. 11. 10:06
 3/3 anonim ***** válasza:

Azt tudni fogod, ha éhes! Én ugyan így voltam a babámmal, pedig sokat raktam cicire. Ő nagyon sírt még az ügyeletre is bevittem. Azt mondta az orvos próbáljak neki tápit adni. Azt elfogadta, a doki szerint éhes volt. Megette a tápszert és kerek volt neki a világ. Végül sajnos tápszeres baba lett. :( Semmi baja nem lett tőle még hasfájás sem volt szerencsére.

Fejed a tejcit?

2014. febr. 12. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!