Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Gyermekem 4,5 hónapos. Sajnos...

Gyermekem 4,5 hónapos. Sajnos 3 hónaposan eltolt magától, és szép lassan elapadt a tejem. Azóta menstruáltam is, aminek abból a szempontból örültünk, hogy szeretnék még gyereket a lehető leghamarabb. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Azóta voltunk együtt ovu környékén, és ma arra ébredtem hogy nyomásra (is) jön a tej a mellemből... járt már valaki így? Lehet hogy már sikerült is, és a hormonok miatt van?

Köszi a válaszokat!



2014. febr. 14. 10:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ennek nincs köze a terhességhez. NEm tudom hogy terhes vagy- vagy sem, de nekem is így volt, hogy miután már nem szoptattam, rá pár hétre ömlött a mellemből a tej, akkor sem jött úgy mikor szopott a babám. És nem voltam terhes.
2014. febr. 14. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 xStefix ***** válasza:
Lehetsz terhes is, de önmagában a tej ürülése lehet csupán amiatt is, mert még nem apadtál el teljesen. A szoptatás vége után akár még 1 évvel is jöhet ki pár csepp, ha megnyomod a cicit.
2014. febr. 15. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!