Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 3hónapos múlt a babám, csak...

3hónapos múlt a babám, csak 100ml-t eszik általában, látom, hogy enne még, sokszor van is még benne, de nem szívja ki. elég lehet neki?

Figyelt kérdés
vagy csak lusta?hogy tudom rávenni,hogy többet egyen?

2014. febr. 15. 09:59
 1/9 anonim ***** válasza:
Hogyan gyarapodik? Ha jól, akkor elég neki. Miből gondolod, hogy még enne?
2014. febr. 15. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ne izgulj,ha a havi mérésen jónak làtja a doki a súlygyarapodàst,rendben van.Nyáron én is ezen aggódtam.Most 9 hós a babàk,àltalàban 120 milit eszik.3 hósan volt étkezés,amikor csak 70 vagy 50 milit evett.Ők sem egyformán esznek minden étkezésnél,mint mi sem.
2014. febr. 15. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Vagy feje le neki.
2014. febr. 15. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 xStefix ***** válasza:
Ha még éhes marad, próbáltad visszatenni a melledre? Hátha kiszívná a végét is, ami tényleg nehezebben jöhet ki.
2014. febr. 15. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Éhes marad,pont az a baj,hogy sír és nem tudom visszatenni.

egyszer próbáltam üvegből odaadni neki amit benne hagyott a cicibe és kb.3másodperc alatt befalta.

2014. febr. 15. 23:27
 6/9 anonim ***** válasza:
Akkor fejd,van ismerősöm,akinek a kórházban sem akart szopizni a babàja,ő is fejt.Ha nem elég,marad a tápszer.Tudom nem jó érzés.Nekem nem volt elég tejem,de a mai napig,9 hósan is tejcsizik a tàpi mellett.
2014. febr. 16. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 xStefix ***** válasza:

Akkor ha jól értem, csak addig szívja az első cicit, amíg jól jön, aztán elengedi és sír? És nem tudom visszatenni.

Másik melledet kínálod neki ilyenkor?

Kap mást is a cicin kívül? Mert a cumizavarnak is van ilyen tünete...

2014. febr. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 xStefix ***** válasza:
És ne kezdd el fejni a tejed, mert ha az üveggel leszoktatod a babád a szopizásról, onnan már nem lesz visszaút. Most viszont még van esélyed a szoptatásra, csak ki kell derítened, hogy mi a baj és mit lehet ellene tenni.
2014. febr. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kiskanàllal is adhatod neki a lefejt tejet,ha félsz,hogy az üveg miatt leszokik a ciciről.Bàr az én babàm nem szokott le róla,és cicizik reggel,napközben,este kiegészítő tápszert kap cumiból.
2014. febr. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!