Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Csak az én kisfiam ilyen? 2,5...

Csak az én kisfiam ilyen? 2,5 éves múlt a kisfiam és most pár napja nem akar aludni délben! Reggel 8 körül ébred és általában 1 óra körül szoktam letenni aludni.

Figyelt kérdés
Pár napja kitalál mindent csak aludni ne kelljen! Ez csak egy átmeneti dolog vagy ennyi az alvásigénye? Félek mert nemsokára kezdi az ovit és ott pedig aludnia kell!!
2011. dec. 21. 17:09
 1/5 anonim ***** válasza:

en nem eroltettem, viszont durva megvonasokat alkalmaztam (no cumi, no mese, no anya)

azota is van hogy nem tud aludni (pl ma egy ora szenvedes utan aludt el), de a szandek erosen megvan benne. (es ket orat aludt ahhoz kepest, en ebresztettem fel)

mindenkinek vannak ilyen napok, de jot tesz neki az alvas

(2.5 eves koraig nem aludt, augusztus ota van alvos koranfekvos korankelos napirendunk (koranfekves 9 ora, korankeles 8 ora, es deli alvas, ami nem volt eddig), es sokkal jobb minden. valoszinuleg ugy sikerult ra atallni, hogy benne is megvolt az igeny, addig eleg szornyu volt mindenkinek (ejfelkor fekudt, 11kor kelt, napkozben nem aludt)

2011. dec. 21. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Csak azt tudom írni,hogy ugyanez van nálunk(jun 7. fiú).8-ig alszik ebéd után nagyon ritkán alszik.Este ha nem aludt napközben,akkor 7,30-kor altatom,ha aludt,akkor 8,30-kor.A védőnő szerint még kéne aludnia napközben.Ha nem is alszik,akkor is csendes pihenőzzünk.Avval nyugtatom magam,hogy amikor ovis lesz,akkor úgyis korábban kell ébrednie és fáradt lesz,így aludni is fog.
2011. dec. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! Nálunk is elég erősen tud tiltakozni! Mondjuk ő nem nyügös,hogy ha nem alszik de ilyenkor már este 8-kor alszik!

Én is szerintem be fogom vezetni hogy reggel fel fogom ébreszteni előbb egy kicsit és akkor talán elalszik délben!

2011. dec. 21. 17:46
 4/5 anonim ***** válasza:
A lányom kétéves alig múlt, amikor teljesen leszokott a délutáni alvásról. Ha véletlenül elaludt (pl. kocsiban) akkor este képtelen voltam éjfél előtt lerakni. Azóta nem erőltetem, így este nyolc-fél kilenc körül alvás van, reggel nyolcig kb.
2011. dec. 21. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én fiam sem alszik 2 hónapja itthon,az elején még a bölcsiben aludt,aztán már ott sem.Szépen fekszik,nem zavarja a többieket,amikor itthon van inkább rajzol,kirakózik,erőszakkal nem hagyhatom az ágyban:)!

2011. dec. 22. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!