Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Lehetséges, hogy a Milupa...

Lehetséges, hogy a Milupa Milumil HA Start Optima tápszertől (6 hetesen) hasfájós lett a kisfiam? 2 hete esszük, és most jött ki rajta.

Figyelt kérdés
2009. dec. 11. 01:05
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nem attól. Nálunk 7 hetesen kezdődött a ahasfájás és csak 3 hétig tartott, de akkor még anyatejes volt. Ha attól fájna a pocija, akkor már 2 hete... Amit ajánlok:


Espumisan csepp

Infacol (evés elött)

Gripe Water


A fiamnál bevállt, a lányomnál sajnos 4 hónap volt:(

2009. dec. 11. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem sem attol, egyszerüen most jött elö.

Ajánlom vegyél szélcsövet, és köménymagos teát. Én minden csodaszert kiprobáltam persze útoljára a legegyszerübbet és persze a köményes tea jött be a lagjobban. Nem mondom hogy nem volt sírás de viselhető volt. Nem volt jó semien csodacsöpp és csodagyogyszer.

A szécső vészesetre nagy megváltás, mi sajnos volt hogy naponta 5 ször is használtuk. Viszont állitolag van hasfájás elleni cumisüveg és azt mondják az jó, igy nem nyel levegőt.

2009. dec. 11. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Lehet hogy nem bírja a tápszert. Mi Humana-t ettünk, semmi baja nem volt két-három hétig, utána fájt a hasa. Szerencsére visszajött a tejem, így már nem kell tápszer, és amióta nem eszi, azóta nincs hasfájás (szerencsére két és fél hétig tartott csak). A doki azt mondta, lehetett a tápszertől, gyakran előfordul, hogy egyik másik tápszert nem bírja a baba. Esetleg beszélj a dokitokkal, és próbáljatok másikat.
2009. dec. 11. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Az első tápszer a Nestlé Beba HA Start Aktív volt, amit evett, utána próbáltuk a Milupát. Most visszatértünk a Nestlére, illetve vettünk Gripe Watert (az Infacolt 2 hetes kora óta kapja). Remélem enyhülnek a panaszai szegény pici fiamnak.

A szélcsövet hogyan kell használni?

2009. dec. 11. 10:26
 5/6 anonim ***** válasza:

Ez egy picike vékony gumicsö, aminek a vékonyabb felét bekened popsikrémmel és hát sajnos végbélbe nyomod neki viszont igy a csővőn keresztül könyen távozik a levegő, és meg is indúl minden. Arra figyelj ha krémezed a csővet a cső belsejét ne tőmitsd el, csak a szélét krémezd. Egyre bátrabban fogod csinálni, ne féldsd jó hosszan felnyomhatod, nem fáj neki csak könyitesz rajta.

Azonal megpuhúl a pocakja és semmi baj.Én féltem hogy majd hozzászokik igy kinoztam az elejében aztán rájötem hogy ez nem befolyásolja a késöbbi széklet üritését.

Mi sokszor csináltuk naponta és nem okozot semmit.

A védőnő is azt mondta inkább ezt mint a hömérözést, mert réggen azzal csinálták de az nem engete neki igy a levegő eltávozást. Sok sikert, nem a legkelemesebb dolgok egyike!

2009. dec. 12. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Féltem tőle elsőre, de nem is lehet olyan szörnyű, és hát az a fontos, hogy ne szenvedjen szegénykém a pukiktól! Be is fogom szerezni!!

2009. dec. 12. 09:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!