Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Milyen gyógyszer mellett...

XStefix kérdése:

Milyen gyógyszer mellett mondták neked, hogy nem szabad szoptatnod?

Figyelt kérdés
Össze szeretném gyűjteni, hogy mik a leggyakoribb javaslatok ezzel kapcsolatban. Köszi!

2014. márc. 6. 20:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Véralvadásgátló mellett nem lehet. Azt nem tudom, melyik volt, már nem emlékszem, de szerintem egyik mellett sem lehet. Ez nem egy hétköznapi gyógyszer, de terhesség után visszér (trombózis gyanú pl.)
2014. márc. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Offolok bocs. Én úgy tudom, hogy amit terhesség alatt szúrsz véralvadásgátlót - én pl clexane - az mellett lehet szoptatni. Császár után is 2 hétig kell szúrni megelőzésre. Véralvadásgátló gyógyszert nem lehet szedni már terhesség alatt sem, helyette van a szuri.
2014. márc. 6. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

1.vagyok


Amíg szúrtak, nem volt gond, a gyógyszer után nem lehetett, igazad van.

2014. márc. 7. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Augmentin,de azért mert apa penicilin érzékeny és nem lehetett tudni,hogy örökölte-e a babám.
2014. márc. 7. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A nyugtatók, antidepresszánsok ilyenek. (Itt a komoly gyógyszerekre, nem a homeopátiás cuccokra vagy vény nélkül kapható patikaszerekre gondolok.)
2014. márc. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!