Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan anyuka, aki sok...

Van itt olyan anyuka, aki sok gyógyszer szedése mellett szült? Beteg lett a baba? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
hormonkészítményt,antidepresszánst nem kell szednem,ez talán fontos dolog
2013. dec. 28. 15:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Attól függ mulyen gyógszerröl van szó.
2013. dec. 28. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Bármit szedtetek terhesség alatt,minden érdekelne lett-e valami következménye. Nem egy gyógyszerről van szó.
2013. dec. 28. 16:01
 3/11 anonim ***** válasza:
43%
Amit lehet szedni terhesség alatt, az nem árt a babának, attól nem lesz beteg. Nekem szemicilint is kellett szednem 10 napig, illetve torokfájásra is kaptam valamifélét. Nospát is adott a doki meg panadolt is. Ha felelőtlen anyákra gondolsz, vagy drogosokra, akkor nem tudok segíteni és nem tudom, találsz-e itt valakit közülük. :)
2013. dec. 28. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Neked kell valamit szedned? Mert, ha igen, kérdezz rá arra a gyógyszerre konkrétan.
2013. dec. 28. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
nem drogosokra meg felelőtlen anyákra gondolok
2013. dec. 28. 16:29
 6/11 A kérdező kommentje:
antibiotikum elég sok,aerius,otrivin,fájdalomcsillapító de az erősebb fajták,monural,epavir,sperti
2013. dec. 28. 16:34
 7/11 anonim ***** válasza:
Az első 6 hétben nem okoznak a gyógyszerek bajt.
2013. dec. 28. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha ezeket orvos írta fel és tudta, hogy terhes vagy, akkor biztos nincs semmi gond. Ahogy előttem is ìrták, ha az első 5-6 hétben szedted ezeket, mikor még nem tudtad, hogy babát vársz, akkor nagy valószínűséggel nem okoztak gondot, de egyeztess az orvosoddal. Ha egyik eset sem vonatkozik rád, tehát a terhesség későbbi szakaszában szedted őket és orvos tudta nélkül, akkot is az orvosnak jelezd.
2013. dec. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
8-as vagyok. Megnéztem, és orvosi felügyelet mellett mindhárom használható. Fajdalomcsillapítók közül én még algopyrint szedtem. Szerintem ne aggódj! Gondolom azért nem egyszerre és nem óriási adagban szedted be, használtad ezeket, hanem előírás szerint.
2013. dec. 28. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Még annyi, hogy az aerius terhesség alatt nem javasolt, de én is kaptam olyan gyógyszert, amire ez volt írva, de a doki kiírta, mert úgy gondolta, a megengedett mennyiségbeb gondot nem okozhat. Az otrivinnel sincs gond.
2013. dec. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!