Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Létezik hogy a bal mellembe...

Létezik hogy a bal mellembe 2x annyi tej van mint a jobba? Reggelente majd szét durran a bal, de a jobb alig lötyög benne valami.

Figyelt kérdés
2009. dec. 13. 23:24
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia

Nekem is ilyenek voltak a cicijeim... Bal tele, jobb alig.. Aztán a balba is alig volt már.. Áttértünk a tápszerre.

Az összes tejszaporítót kipróbáltam és nem segített.


Drukkolok, hogy neked ne így legyen azért :))

2009. dec. 14. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenkinél így van ez,hogy az egyikban több a tejcsi mint a másikban.Nekem a jobb mellem "erősebb".Amikor pici volt a fiam és még fejtem,a jobból volt,hogy reggelenként 500ml le tudtam fejni,míg a balból nem is mindig kellett.Annyira feszített mindig,hogy szinte fájt.Most 19 hós lesz a fiam és szopizik,de már kizárólag csak a jobb cicimet használja!A másikban van még ugyan tejcsi de nem feszít nem fáj,és nem kell neki!
2009. dec. 14. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Igen, az egyik mell általában többet termel, de ha gyakrabban kezded a szopit a gyengébbikből, abban is lesz elég.

Az, hogy nem érzed, hogy szétfeszül, nem jelenti azt, hogy ne tudna eleget termelni! Egy idő után már egyáltalán nem feszül a mell, és mégis termel eleget.

2009. dec. 14. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

8 hónapja fél ciciből szoptatok, sosem kellett tápszer. Bal elapadt, jobb cici televan.

Mai napig 6-7x szoptatom a 11 hónapos babámat, persze már eszik mindenfélét.

Ne pánikolj. Szoptass tovább.

2009. dec. 14. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
sZOPTATOM ÉN, DE TEJEM IS ALIG VAN, 10 HETES A LÁNOM. 1 HETE ESTÉRE PÓTOLGATOK, DE TEGNAP MÁR DU IS AZT KAPOTT. MINDENFÉLE TEJSZAPORÍTÓT PRÓBÁLTAM, DE SEMMI. KÜSZKÖDÜNK, DE MÁR KEZDEM FELADNI, MERT MÁR CSAK AZT LÁTOM, H KÍNLÓDIK MINDEN ETETÉSNÉL, ÉS ÉN IS, ÉS MÉGIS ÉHES.
2009. dec. 14. 13:12
 6/7 anonim ***** válasza:
77%
Estére mindenkinek kevesebb a teje, és mivel elővetted a tápszert és a cumisüveget, hamar le fog szokni a ciciről. Esténként a gyerekek 90%a ordít és nem az éhségtől, kár hogy ilyen hamar feladod... ha mégsem, akkor szoptass gyakrabban, másfél-két óránként (ha szépen gyarapszik a súlya hétről-hétre, akkor nincs baj) és kérj tanácsot szoptatási szakembertől (pl: www.lll.hu). Ha meg már eleged van a vergődésből, akkor szépen lassan térjetek át a tápszerre, a gyereknek legkevésbé egy "idegbeteg" anyukára van szüksége, annál a tápszer 100* jobb megoldás. De azért inkább szoptass, ha van még türelmed az "újrakezdéshez", tudom, mondani könnyű!
2009. dec. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 xStefix ***** válasza:

Én hónapokig kínlódtam, hogy legyen elég (addig nem szoptattam igény szerint), utána meg azért, mert nem voltam biztos magamban, hogy tényleg van-e elég tejem. A lányom 1 éves kora óta tudok csak "nyugodtan" szoptatni. Nem adtam fel, pedig többször is be akartam fejezni, és már lassan 2 éve szoptatok..

Nekem is a Liga segített (www.lll.hu). Mielőtt végképp feladnád a szoptatást, aminél többet-jobbat nem adhatsz a babádnak, szánj rá egy telefonhívást!

2009. dec. 14. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!