Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik a jobb Orrszívó-pórszív...

Melyik a jobb Orrszívó-pórszívó, vagy az elektromos porszívó? Most lesz 3 hetes a babám, és reggelente folyik az orra.

Figyelt kérdés
2010. jún. 1. 08:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem először Neki még elég a kézi,mert még nagyon pici,és félő,hogy megijed a porszívó hangjától.Később lehet elektromosra váltani,vagyis a porszívósra.
2010. jún. 1. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Vilcsianyuja ***** válasza:
én a kézivel soha egy mikrogramm taknyot nem tudtam kiszedni az orrából, úgyhogy porszívó. elektromos orrszívót még nem próbáltam, de állítólag gyengébb. mindegy, mekkora a babád, a "cucc" eltávolításához nem árt a porszívó teljesítménye. amúgy ha rendszeresen porszívózol mellette, van esély, hogy nem köti össze a hangját az orrszívással. sok baba remekül tud aludni a porszívó hangja mellett :)
2010. jún. 1. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az én lányomnak születése óta mindig tele volt az orra, nagyon sokat kellet tisztítanom. Nekem van porszívósom is, de nem mertem kipróbálni. A kézit használtam. Az elején bénán csináltam én is, de ha rájössz, hogy kell csinálni, akkor gyorsan és hatékonyan ki tudod tisztítani az orrát. Nálunk egyébként most 4,5 hónaposan múlt el az orrfolyás.
2010. jún. 1. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A porszívós hatásosabb! Nekünk van mindkettő, mert elég sokat utazunk, és olyankor az elemes orrszívót visszük. Én sokáig nem mertem porszívózni az orrát, de egyszer muszáj volt, és nagyon kellemeset csalódtam benne. A kicsim sem ijedt meg tőle, gyorsan és nagyon hatékonyan dolgozik a porszívós. Az elemest nem annyira szeretem, úgy vettem észre, hogy nem annyira hatásos!
2010. jún. 1. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Vilcsianyuja ***** válasza:
Aki tart a porszívós orsszívótól, annak egy tanács: egyszerűen próbáld ki magadon! És akkor meglátod, hogy egyláltalán nem "agyleszívó" a hatása, úgy van kialakítva, hogy pont annyira gyengíti le a szívóerőt, amennyire kell.
2010. jún. 4. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!