Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ha egyszer már megjött a...

Ha egyszer már megjött a menstruációm szoptatás alatt, akkor továbbá is számíthatok rá?

Figyelt kérdés

Nem fogja már gátolni a szoptatás?

1 éves baba


2014. márc. 27. 11:56
 1/4 anonim ***** válasza:

Nagy valószínűséggel. Persze van akinek nem áll be egyből a ciklusa, főleg akinél korábban sem volt rendszeres.

9 hónapig szoptattam, 4 hónapos volt a lányom, mikor először megjött, és teljesen rendszeres volt onnantól.

2014. márc. 27. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem eleinte kéthavonta jött, előtte és közben nem annyira szerette a tejcsi ízét, kevesebbet szopizott, de aztán mindig visszaállt az étvágya :)
2014. márc. 27. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mindenkinél más, ismetek olyat, akinek 6 hetesen megjött és 3 éves korig szoptatott, de volt, hogy 4-5 hónap kimaradt.

Vagy 1 hónapig szoptatott de csak 2 év után jött meg.

A tej íze változhat, de nem minden babát zavar.

2014. márc. 27. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ezt nem lehet tudni.


1. gyerek - megjött 2 hónapos korában, majd a szoptatás abbahagyása után 4 héttel visszaállt szabályosra.


2. gyerek - megjött 10 hónapos korában, és egyből 28 napos volt, pedig másfél éves koráig szoptattam.


3. gyerek - most 10 hónapos, eddig megjött 3szor, de már 4 hónapja nem (és biztos nem vagyok terhes)

2014. márc. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!