Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 10 hónapja szoptatok és kb.2...

10 hónapja szoptatok és kb.2 hete viszkető, száraz foltok/pörkök jelentek meg a mellbimbó udvarában. Volt valakinek hasonló?

Figyelt kérdés

Néha a kezemen szokott ekcéma lenni de az apró hólyagokból alakul ki.

Orvoshoz nehezen tudok menni. Próbáltam már gyulladás csökkentő krémmel de nem sok hatása volt.

A legjobban szoptatás után viszket.

Valaki tudna nekem segíteni?

Előre is köszönöm!


2014. márc. 27. 17:26
 1/6 anonim ***** válasza:

Lehet gomba is!

Menj el orvoshoz!

2014. márc. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
valoszinüleg az előttem vállaszolónak igaza van,ecetesvizzel mossad vagy kamillatea főzettel szopizás után.
2014. márc. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Ecetesvíz? Nem fogja felmarni?

Van itthon canesten krémem azzal szabad kenni? Nem lesz baja a kicsinek tőle?

2014. márc. 27. 18:39
 4/6 anonim ***** válasza:

cenestennel a bimbódat semmiképp

borax oldattal fertőtlenítsd és a babád nyelvét is, és kenheted körömvirág krémmel is

2014. márc. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Menj el orvoshoz, ez nem játék, gondolom azt sem szeretnéd, ha a gyerek is ne adj isten elkapná... Én így biztos nem szoptatnám, főleg, hogy össze-vissza kened minden vacakkal is.
2014. márc. 29. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Voltam bőrgyógyászaton és ez is ekcéma!

Nem kentem össze vissza minden vacakkal. Egyedül a gyerek gyulladáscsökkentő popsikrémjével kentem amit mindig lemostam az újabb szopi előtt.

Az ekcémától baja nem lesz a kicsinek viszont az orvos azt javasolta hagyjam abba a szoptatást mert szteroid tartalmú krémmel(elocom) lehet csak gyógyítani.

Hát nem érdekel ki mit mondd de biztosan nem hagyom abba a szoptatást és a mellemre rá nem kenek ilyen sz.rt!

Holnap érkeznek a homeopátiás szereim(kecsketej szappan, olívaolajos szappan,shea és kókuszvaj) előbb ezekkel próbálkozom.

2014. márc. 31. 22:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!