Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Duzzadt szeméremajkak, fehér...

Duzzadt szeméremajkak, fehér folyás, mellbimbó érzékenység. Lehet terhesség? Doki azt mondta lehet terhesség, csak még ha az is nem tudja megmondani, mert semmit nem lehet ilyenkor látni. Volt vkinek hasonló problémája?

Figyelt kérdés
2012. okt. 22. 22:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Amikor terhes voltam egyik tünetem sem volt a felsoroltak közül, de ettől függetlenül lehetsz terhes, ha védekezés nélkül szexeltél
2012. okt. 22. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szia Mónika vagyok és csak tegnap regisztráltam.Nekem már van két gyerkőcöm akiknél csak mellfeszülés volt a menzesz kimaradása után,egyéb tünetem nem volt.Most szeretnénk harmadik babát,ami nagyon nehezen jön össze már 10 hónapja próbálkozunk.Kaptam Clostilbegytet,aminek hatására lett két domináns tüszőm.Most vagyok a 20.napon,a mellbimbóm már a peteérés utáni 3.napon nagyon érzékeny lett,ami azóta is tart.Krémszerű,fehér folyásom van tegnap óta,egyéb tünetem nincsen.
2012. okt. 24. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!