Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Nagyon fáj a melbimbom, mit...

Nagyon fáj a melbimbom, mit csinálhatnék hogy jobb legyen?

Figyelt kérdés
kisfiam már 7 hetes, de még mindig érzékeny a bimbom. mikortol lesz fájdalom mentes a szoptatás? én azt hittem, hogy már mostanra...
2009. dec. 18. 18:48
 1/4 anonim ***** válasza:
A levegő sokat segít. Fürdés után közvetlenül ne vegyél fel melltartót, pólót. Amikor csak lehet, legyen a melled fedetlen
2009. dec. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szoptatás után fejj ki egy kis teje, kend szét a mellbimbódon, és hagyd megszáradni. Egyébként is legyen sokat szabadon, szellőzzön, az jót tesz neki!
2009. dec. 18. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Amíg nem gyógyul be használj bimbóvédőt szoptatásnál.Azért vigyázz, hogy rá ne szokjon, mert később nem fogadja el nélküle.Én is használtam és így jártam.Nem bántam mert legalább nem fájt, és így is szoptattam 2 éves koráig.
2009. dec. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én is azt hittem, most két hónapos a lányom, de még mindig fáj és még most is sebes :(, már mindent kipróbáltam...
2009. dec. 20. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!