Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mi a véleményetek a nacrez...

Mi a véleményetek a nacrez nevű fogamzásgátlóról?

Figyelt kérdés
Próbáltam utána nézni a neten, de gyanúsan kevés infót találtam róla, sőt volt olyan orvosi fórum, ahol a nőgyógyász azt írta még a nevét sem hallotta soha. Szed, szedett valaki ilyet. Menstruált mellette? Köszi előre is.
2014. ápr. 5. 22:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én egyiket sem szedem, de megnéztem a neten a betegtájékoztatókat. Tök ugyanaz a hatóanyaga (0,075 mg dezogesztrel) mint a többi progeszteron tartalmúnak (cerazette, azália), szóval lényegtelen melyiket szeded, gondolom csak árban lehet némi különbség, mert az a gyártótól függ. Nyugodtan szoptathatsz mellette, menstruáció előfordulhat mellette, de nem fogja berendszeresíteni,mert ez nem úgy működik, mint az ösztrogéntartalmúak.
2014. ápr. 6. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Most megnéztem az árakat is, a három közül a nacrez a legolcsóbb, szóval azzal jársz a legjobban. Biztos ezért írta fel ezt a dokid.
2014. ápr. 6. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2014. ápr. 6. 14:16
 4/5 anonim ***** válasza:
én ezt szedem sztem jo nem vagyok tőle hülye, szülés után irták ezt szoptatás mellé
2014. jún. 12. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ja és nem jött meg miota szedem 4 hónapja
2014. jún. 12. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!