Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mi a véleményetek a Depo-prove...

Mi a véleményetek a Depo-provera nevű fogamzásgátlóról?

Figyelt kérdés
Azért ide írtam, mert még szoptatok, a dokim ezt ajánlotta, körülnéztem a neten és szinte csak rosszakat olvastam róla. Használ vki ilyet?
2009. jún. 19. 13:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Én kiváltottam és elolvastam a betegtájékoztatót, nem adattam be, mert félek.Nem is fogom.
2009. jún. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A nővérem használta, egy hónapja vették ki a méhét rosszindulatú daganat miatt,30 éves.

Egyértelmüen bebizonyosodott, hogy a depoprovera okozta.

Gondolom te is az injekciora gondolsz

2009. jún. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Eredetileg nem fogamzásgátlásra van kitalálva, mondta a dokim, h mire, de már nem emlékszem.


Én is kaptam, amikor még szoptattam, és eleinte semmit nem éreztem. Kicsit idegesebb, és ingerlékenyebb voltam tőle. Ja, és híztam közben 20 kilót. Amikor már majdnem elérkezett a 2. beadásának ideje, akkor rosszul lettem, begörcsölt a szívem, és majdnem kórházba kerültem. Kivizsgálásokra jártam, és kiderült, hogy hormonproblémákat okozott, ezért is híztam meg tőle, és szívizomgyulladásom lett.

A belgyógyász, amikor megtudta, hogy ezt kaptam, elmondta mindennek a nődokit, hiszen ilyet nem is adhatott volna, se kivizsgálás, semmi, ráadásul 20 éves voltam.


Szóval nem ajánlom, igaz olcsó, és nem is menstruálsz tőle, de nem éri meg. Én azóta is szenvedek a következményeitől.



2 gyerekes anya.

2009. jún. 19. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi, már dobom is a kukába a receptet!
2009. jún. 19. 13:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!