Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » A szoptatás alatt szedhető...

A szoptatás alatt szedhető Cerazette fogamzásgátló milyen mellékhatásokat okoz?

Figyelt kérdés

Tegnap olvastam a téjékoztatóját, és hát nem kecsegtetett sok jóval...

Kinél mi jelentkezett a felsoroltakból?

VAgy lehet tünetmentesen is szedni?


2008. júl. 25. 11:39
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Én nagyon póruljártam a Cerazettel!Februárban szültem.Március végén elkezdtem szedni.Aztán 2 hetente menstruáltam és 2 hétig tartott.Mindemellett nagyon erős volt a vérzésem.A dokim azt mondta,hogy szülés után felborult a hormonháztartásom és a gyógyszer szedése is bekavart a szervezetembe.Úgyhogy abbahagytam,most úgy néz ki,kezd beállni egy normális ciklus.

Összegezve,nekem nagyon nem vált be,de talán akad itt olyan,akinél nem voltam probléma,bár sok kismamától hallottam,hogy szintén nem vált be.

2008. júl. 25. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ha orvos írta fel szülés utánra, akkor szedheted, de az én barátnőm is abbahagyta, mert fojton éhe volt tőle és csak hízott.

Szóval ha terhesség előttről maradt akkor inkább rass újat a dokival, mert a régi szavidős még több kárt okozhat.

2008. júl. 25. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is elolvastam a tájékoztatót, és úgy döntöttem, hogy inkább nem szedem. Majd ha már nem szoptatok, íratok fel "normális" fogamzásgátlót.
2008. júl. 25. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én 3 hétig szedtem. Állandóan éhes voltam tőle. Nem tett jót a tejcsinek is, mert kevesebb lett és nem is volt olyan laktató, mint előtte. Ahogy abbahagytam egy hét alatt visszaállt minden szerencsére.
2008. júl. 25. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!