Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hol lehet Bp. -en extra...

Hol lehet Bp. -en extra méretű akár szoptatós melltartót - de bármilyen jó - kapni? 75G, de inkább H-ra lenne szükségem. Vagy esetleg fehérnemű-varrónő....?

Figyelt kérdés
2008. júl. 26. 22:34
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nézd meg ott ahol Anita márkájú fehérneműt tartanak. Nagyon jó a minősége, van belőle választék, bár drága. Bár ha ekkor a melltartóra van szükséged akkor eddig sem olcsókat hordtál. Nekem is ekkora kell, úgyhogy átérzem a helyzeted. Én nem pesti vagyok, nálunk csak egyetlen helyen, egy gyógyszertárban lehet kapni, rendelésre. Brendonban árulnak ilyet, bár a méret miatt ott is gondban lehetsz, de sztem rendelnek neked ha kéred. Katalógusból ki lehet nézni milyet szeretnél.
2008. júl. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ja..fehérnemű varrónőtazért nem javaslom, mert tuti teleteszi varrással és az már nem lesz kényelmes...
2008. júl. 26. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Bp. 19. kerület, Europark, Második emelet, Aranypók. Külön részleg van, H kosárig. a másik Anita kismama-fehérnemű, 1123 Bp. Kékgolyó u. 22. szintén h kosárig van választék.
2008. júl. 28. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha nem csak szoptatós melltartó kell akkor a Bella fehérnemű üzletek is nagyon ók (75F simán van náluk,tapasztalat)
2008. júl. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Az F nem elég... Bella fehérnemű üzletet nem ismertem, arra még rákeresek, köszönöm. Az I-s melltartón kívül van még méret??:)
2008. júl. 31. 07:20
 6/9 anonim ***** válasza:
Hű, te jó isten... fénykép?
2008. aug. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem I-nél nincs nagyobb,én úgy tudtam csak H-ig gyártanak, nézz körbe vagy megbízható varrónő :S
2008. aug. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Anitában van I-s is..egyébként nem tudom a 75-ösnél hová kell csatolnod a kapcsot, de ha esetleg középre, akkor megpróbálhatsz egy 80-asat az legkisebbe kapcsolni. Annak ugyebár az I kosara nagyobb, mint a 75-ösé és így jó lehet. Érdemes kipróbálni, hátha beválik.
2008. aug. 2. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Voltam Anitában, 75H-sat vettem, de kicsi. A 80-as körméret nagy, nem kényelmes, próbáltam (legszorosabb kapocs). 75I-s kell, ez már fix. Nem igaz, hogy csak ők gondolnak nagyméretűekre. Jó lenne, ha a nagyobb fehérbeműgyártók is gondolnának. Írtam nekik, hogy jó lenne I-set rendelni, én potenciális vevő lennék:) Varrónőt tud vki esetleg? Köszönöm az eddigi válaszokat!
2008. aug. 2. 09:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!