Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Azért nem akar szopni, mert...

Azért nem akar szopni, mert megjött a menstruációm?

Figyelt kérdés
Vasárnap lesz 10 hetes a fiam, kezdettől szopik+tápszerrel pótoljuk. Tegnap jött meg a menstruációm, szülés óta először, ma ordítva, kézzel-lábbal tiltakozott, amikor cicire akartam venni. Többször is a délután folyamán. Ha elmúlik a mensim, vajon szopni fog újra? Hogy van ez??
2014. ápr. 30. 19:47
 1/7 anonim ***** válasza:
sajnos lehet, van akinél ez befolyásolja, van akinél nem. tedd ugyanugy ygakran mellre, sokaknak azért visszaáll a cicire uténa.
2014. ápr. 30. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 melite válasza:
Amikor meg van hiába iszom ugyan annyi folyadékot mint amúgy sajnos alig van tejcim.Babám is alig akar cicizni.nyűgös is.nem tudom mitől lehet..
2014. ápr. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

az én babám cicimániás, még most is a fő étkezése, 11 hónaposan az anyatej, de azt észre vettem, hogy nálunk is kevesebb kaja van, ha megjön...

nekem szülés után öt hónapra jött meg, és bár nem tiltakozik a szopizás ellen, ha mensim van akkor éjjel pl. nem is nagyon ébred evéshez, és napközben is pár korty után abbahagyja az evést.

szerintem nem ízlik neki, lehet más az íze, vagy a hormonok... nem tudom mi lehet az oka...


van, akinél emiatt abba hagyja, de a cicimániás babát, azok, akik kedvükre, kényelmükre engednek mellen lenni, azok ilyen miatt nem hagynak fel a szopizással. azok a gyerekek, akiket időre etetnek, korlátoznak, kiegészítenek, éjjel vízzel, teával itatnak inkább mondanak le a szopizásról.


kínáld cicivel azért, ha nagyon nem eszik, fejd le, lehet, hogy később visszatér a szopizáshoz.


most lesz a növekedési ugrás is hamarosan, majd akkor fog ám enni rendesen :)

2014. ápr. 30. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Éjjel cicizett, ma reggel az első evésnél nem, de utána igen. Azért próbálkozom, nem szeretném, ha abbahagyná a cicizést.

Köszönöm a válaszokat.

2014. máj. 1. 09:06
 5/7 xStefix ***** válasza:
Lehet a mesi miatt is - de cumizavar miatt is, ha a pótlást abból kapja.
2014. máj. 2. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Cumizavar nincs, pontosan tudja és megszokta már, hogy cicivel kezdünk és jön a cumi. Már azt is megismerem, amikor kitolja a cumit és vissza akar jönni cicire. Egyébként azt a 3-4 alkalmat tekintve, hála Istennek, visszarendeződtünk - igaz, a mensim is elmúlott.
2014. máj. 3. 18:10
 7/7 xStefix ***** válasza:
Akkor minden rendben, örülök. :)
2014. máj. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!