Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Úgy fáj a hasam alja, mintha...

Úgy fáj a hasam alja, mintha meg akarna jönni a menstruációm, ugye nem akar kijönni a baba? 34 hkm

Figyelt kérdés
2013. ápr. 27. 19:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Én ugyanezt érzem, csak én 22 hetes vagyok. Igaz, hogy pakoltunk egész nap, most rendezzük át a lakást, lehet, hogy ezért. Pihenj le kicsit, próbálj meg megnyugodni, még maradjon bent egy pár hetet.
2013. ápr. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Pihenj le, s ha nem múlik, vagy napokon keresztül fenn áll ez a dolog akkor orvos. Nekem is volt ilyen. A 31. héten kezdődött, olyan érzés mint amikor meg akar jönni, ahogy te is írtad. Én ráfogtam arra, hogy ez normális, mivel nő a méh, meg a terhelés, stb. 32 hetesen voltam dokinál, ahol megállapította, hogy nyílni kezdtem. Szigorú fekvésre lettem ítélve, amit be is tartottam, így az értékem azóta is változatlan. Persze nem biztos, hogy nálad is ez a helyzet, de ha nem múlik, akkor jelezd az orvosnak, ő majd remélhetőleg tudni fogja mi a teendő. De ha netán elkezdtél nyílni, akkor se pánikolj. Én nagyon megijedtem, de betartottam amit a doki mondott, és holnap kezdem a 38 hetet, szóval még akkor is van esélyetek megúszni a koraszülést.
2013. ápr. 28. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!