Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Miért vérzek, normális ez?

Miért vérzek, normális ez?

Figyelt kérdés
9 hete volt a császármetszésem a 6 hetes kontrollon az orvos mindent rendben talált. Hiába próbálkoztam minden módszerrel tejem nagyon kevés van (napi 100ml)így a Babám tápszeres. Tegnap szoptatás után véreztem (biztos nem a mensim volt, mert ahhoz kevés és elmúlt) mitől van ez? Menjek orvoshoz?
2008. júl. 28. 15:07
 1/2 anonim ***** válasza:
ne menj, az mensi volt. a szoptatás se garancia rá hogy nem jön meg de így nem csoda h korán megjött. a mensi nem biztos h olyan mint előtte lehet h csak barnázol vagy csak keveset vérzel vagy akár ömlik és lehet 1 napig is de több napig is eltarthat és az is normális ha változo időközönként jön meg vagy 1-2 hetente vagy több havonta stb. Olyan nagyon fel van kavarodva a szervezet h azért van ez. A dokim mondta ezt és azt is hogy 1év alatt kell teljessen rendeződnie a dolognak ha aztán se akkor kell dokihoz menni. Aggaszto az lehet ha nagyon sok a vérzés akkor ajánlott elmenni mert lehet h kaparás kell azért az erősebb vérzés de ez se biztos. Szoval nyugi. De ha nagyon aggodsz hívd fel a nőgyogyászod mert az nem jo ha idegeskedsz!
2008. júl. 28. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Lehet,hogy még mindig tisztulsz...igaz engem 3hete császároztak,de hol alig van,hol meg mint egy mészárszék úgy ömlök...

a tejcsiről annyit,hogy nekem pl beindult az 5napon de nem tudtam,hogy a homeos tejserkentő bogyókat abba kell hagyni és majdnem elapasztotta.4napba tellett még életet leheltem bele,egész nap köménymaglevest ettem,ittam a hipp natal szoptatós teát,rengeteget aludtam és fejtem mint az állat minden szopi után.Most egy hétre rá elértem azt,hogy a babám pl ma 110ml megevett igaz két ciciből,de már jól lakott..igaz nem mindig igényel ekkora adagot-mert ez most kiugróan nagy,de a 70-80ml ami egy szopira kell az megvan,és utánna még fejek.Igaz van,hogy alig jön,de van,hogy 20ml is lejön utánna.Próbáld meg,hogy jó meleg vízzel megmosod és közben megnyomkodod a cicidet szopi előtt (nekem már utánna folyik is a tej belőle)szopiztok felváltva ...nem csak az egyikből,mert be kell indulnia,maj ha lesz fixen tejed akkor lehet egyszer az egyikből másszor a másikból etetni..aztán ha szopizott utánna fejjél.Legjobb az elektromos,mert közben tudod maszírozgatni a cicidet és az is segít.Jah és ami nagyon fontos,mindig igyál szoptatás előtt és közben,nekem sokszor fél egy liter víz is lemegy-ez is segíti a termelést.HA szereted a sört igyál alkohol mentes sört az is serkenti a tejet.SZtem simán be tudnád indítani a cicit,mert nem állt el a tejed,csak noszogatnikell-jah és sokat tedd mellre ,mert úgy jobban serkentődik...Próbálgasd szorítok,de ne add fel mikor úgy érzed nem jön belőle,kitartás,nekem is napokba tellett és még mindig küszködök vele,de nem hagyom el magamat ,mert ezzel akarom etetn a kicsit.

2008. júl. 28. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!