Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Bőrgombára mit szabad használn...

Bőrgombára mit szabad használni szoptatás alatt?

Figyelt kérdés
Hintőporoztam, stb. de nem múlik. Terhesség végén jött elő, de akkor már nem akartam használni semmit sem. Most fél éves a babám, de még szopizik. Használható ilyenkor valamilyen szer biztonsággal? Orvoshoz 3 hét múlva megyek, addig gondoltam érdeklődöm, más járt -e így.
2014. máj. 13. 12:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem bármit, de kérdezd meg a patikust, ehhez nem kell orvos. A gyerekorvosunk kis bőrgombát látott a pelus alatti részen a kisfiamnál 1 hónapos korban, azt mondta kenjem be Canestennel. Egy alkalom után el is múlt. Ezért gondolom, ha a babát lehet Canestennel kenni, akkor az anyuka is nyugodtan használhatja a krémet.
2014. máj. 13. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Ezt írja a tájékoztató:


Terhesség és szoptatás

Mielőtt bármilyen gyógyszert elkezdene szedni, beszélje meg kezelőorvosával vagy gyógyszerészével.

A készítmény rendeltetésszerű alkalmazása esetén a hatóanyagnak igen kis mennyisége szívódik fel, így nem valószínűsíthető az ártalmassága. Ennek ellenére a terhesség első három hónapjában és a szoptatás időszakában csak a kezelőorvossal történt megbeszélés alapján alkalmazható.

Szoptatás ideje alatt az emlők területén nem alkalmazható!

2014. máj. 13. 13:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!