Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ha már ettem káposztát kis...

Ha már ettem káposztát kis mennyiségben/főtt és nyerset is/ és minden rendben volt 2 hónapos babámnál, akkor ehetek többet belőle?

Figyelt kérdés
2014. máj. 16. 12:36
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

nálam semmi, de semmi elfogyasztott étel, ital nem volt rossz hatással a babára!

nem hasfájós a kisfiam, ellenben cicimániás (még most egy évesen is a hozzátáplálás mellett azért szereti az anyatejet) de nem vettem észre a gyereken soha semmit


pedig volt, hogy délután négykor ittam tejeskávét, mégis aludt hét körül (még most 1 évesen is elalszik, csak a délutáni szunya idejétől függ, hogy 7, 8 vagy esetleg 9 kor szenderül álomba)


ettem csípőset is, fokhagymásat is, koffeineset, csokit, káposztát - igaz, én ezeket három hónapos kora után, de elég bátran :)


azt olvastam, a menthol pl. 8 órán keresztül érződhet az anyatejben, ezért mikor mentholos rágót rágtam, direkt megkóstoltam egy lecseppenő tejecskét, de hát én semmit nem éreztem. a gyereket se érdekelte.


amikor sok őszibarackot ettem, a baba kakija narancssárgásabb volt. ez volt az egyetlen, aminél összefüggést láttam, de ez is lehet véletlen.


ha nem hasfájós, akkor tapasztalatom szerint bármit ehet az anyuka. (sőt, barátnőm babája kicsit hasfájós volt, ő mindent elhagyott már szinte, de nem volt változás. aztán mikor úgy döntött, eszik mindent, elmúlt ez a nyűglődés. már gyanítja, hogy nem is hasfájós a babája, hanem ilyen "szülőfoglalkoztatós típus" aki nyüszög, hogy vegyék kézbe) :)


na mind1, a lényeg: ehetsz :)

2014. máj. 16. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen!!! ezek szerint ha nem hasfájós akkor semmire sem hasfájós :D nem hasfájós a babám, mert már kóstoltam a bablevest is kis adagban és semmi gond nem volt :)
2014. máj. 16. 13:45
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem szülés után azt mondta az orvos, hogy nyugodtan egyek bármit.
2014. máj. 16. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!