Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Van aki csak szoptatott de...

Van aki csak szoptatott de nem volt elég a teje és nem vette észre csak sokára? Lett valami baja a babának?

Figyelt kérdés
2009. dec. 29. 11:25
 1/2 anonim ***** válasza:
81%
A sógornőm szoptatott, de kevés volt a teje, és csak pár nap múlva mikor mentem,és láttam hogy mit csinál a fia szopi közben akkor mondtam neki hogy szerintem kevés a tejed!Azt mondta egy hete így feszeleg szopizás közben és sír, és nyűglődik!Nem tudta miért csinálja!aztán (mivel én is szoptattam abban az időben)Adtam cicit én is neki!Semmi nyűglődés feszelgés nem volt, mert a tej csak úgy ömlött a szájába!Aztán mivel nekem sok tejem volt a lefejtet hordta tőlünk , és azt ette az unokaöcsink még 5 hónapig.Semmi baja nem lett!
2009. dec. 29. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem kap elég tejet a baba, akkor sír, nyűgös, nem alszik rendesen, sokat kéri a cicit, illetve a súlya megáll, vagy elkezd fogyni. Ahhoz, hogy valami nagyon komoly baja legyen, elég sok időnek el kell telnie (heteknek), de azt már csak észre veszi egy felelősségteljes anyuka. :) Ha ezen aggódsz, akkor biztos nem lesz baja a babádnak.
2009. dec. 29. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!