Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Létezik, hogy a mellem még...

Létezik, hogy a mellem még kesebb lett-mint volt?

Figyelt kérdés
már csak reggel-este szoptatok,de még kisebbnek tűnik,pedig eddig sem volt óriási.(2 gyerek után)
2014. máj. 23. 09:53
 1/6 anonim ***** válasza:
terhesseg es szoptatas utan nekem is kisebb lett a mellem.pedig nekem sem voltak nagyok elotte......
2014. máj. 23. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A mirigyállomány egy kicsit "összepunnyad" a szoptatás után. Többen panaszkodnak erre. Nekem ugyanolyan maradt, de sajnos nem tudtam szoptatni. Szívesen cseréltem volna az összeesett cickójú barátnőimmel akik megadhatták a babájuknak azt amire egy pici babának leginkább igénye van.
2014. máj. 23. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem szoptatás után gyakorlatilag eltűntek. :)
2014. máj. 23. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szintén így vagyok sajnos :( - alapból pici cicijeim voltak, 2 kislányom van, összesen 28 hónapig szoptattam, 2 hónapja nem szoptatok ,és hát... úgy érzem sehogy sem állnak a ruhák, nulla dekoltázs... :( engem nagyon zavar, jön a nyár, fürdőruha... épp pár napja mondtam páromnak, hogy sosem hordtam valódi push up-os melltartót, de most fontolgatom, hogy beszerzek pár drágább darabot... legalább a ruhákban érezzem jól magam... persze a formája meg maradt, tehát nem annyira szörnyű , de nem gondoltam volna, hogy ennyire fog zavarni....
2014. máj. 23. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 +bloodred+ ***** válasza:
Nekem 1 kosárméretet csökkent a mellméretem. Most C-t hordok, terhesség alatt meg előtte D-t. Kisebb, de nem bánom, csak azt, hogy kicsit löttyedtebb lett. 3,5 hónapja hagyta el a fiam a szopit.
2014. máj. 23. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

nekem is kisebb lett a cicim mint volt......

ez van, amúgy sem volt túl nagy, de így még kisebb, bár azért kapok melltartót magamra, de jó volt a nagyobb cici :) meg az ember úgy hozzászokik a terhesség, szoptatás alatti cicihez nem?

2014. máj. 23. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!