Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mitől fáj a jobb mellem, alul...

Mitől fáj a jobb mellem, alul jobb oldalt?

Figyelt kérdés

a picurim 2 hetes elmúlt szombaton, a kezdetektől szoptatok 2-3 óránként és van, hogy még utána kel szívatni...

Fájni kb. 4 napja kezdet, a masszírozás sem segít :(

de múlthét kedden sajnos elestem és elégé beütöttem magamat, de a mellemen semmi jele a ütésnek, lehet hogy attól fájhat, hogy ráestem esetleg (nem emlékszem pontosan mivel a kicsire figyeltem nehogy baja legyen, sajna épp a kezemben volt)?


2014. máj. 6. 11:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia!Hát nem tudom Neked mitől fáj,lehet tényleg beütötted. Nekem iszonyatosan fájt 2 hétig, és főleg szopi után 10-15 perccel.Én akkor elkezdtem más szögből szoptatni,mert eszembe jutott,hogy lehet el van záródva valamelyik tejcsatorna,és azóta semmi bajom! Lehet nem ez a gondod,de próbáld meg,hátha bejön!Ha fekve szoptatsz próbáld ülve,ha ülve szoptattál eddig,próbáld fekve!
2014. máj. 6. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 xStefix ***** válasza:

Megeshet, hogy elzáródott egy tejcsatorna, ami ütéstől is lehet.

Ezeket próbálhatod:

[link]

[link]

2014. máj. 7. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat/ segítséget, lehet az volt a gond hogy tényleg elzáródott egy tejcsatorna, megpróbáltam más pózban (fekve) szoptatni, meg melegebb vizet rá engedni, és már jobb, már annyira nem fáj...
2014. máj. 8. 08:50
 4/5 xStefix ***** válasza:
Jobbulást! :)
2014. máj. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

örülök neki,ha tudtunk segíteni! :-)

Első voltam!

2014. máj. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!