Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mit tegyek, hogy ne csak az...

Mit tegyek, hogy ne csak az egyik mellemből akarjon szopizni?

Figyelt kérdés
Nehezen indult be a tejem, aztán sorozatos mellgyulladás miatt az egyik mellemet hanyagolni kellett, és azóta a másikban sokkal több tej termelődik, és a 12 hetes babám jobban szeret abból szopizni. A másikat szívja pár percig, majd kiköpi, elfordul és sír. .
2014. jún. 16. 13:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem is egy ideig az egyik mellemből evett, a másiktól pedig sírt. Most úgy csinálom, hogy először a kedvencre rakom, aztán félidőben át a másikra, következő etetésnél fordítva. De, ha nyűgös akkor még mindig először csak a kedvenc kell.
2014. jún. 16. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem is kisebesedett az egyik mellbimbóm,ezért kicsit hanyagoltam az egyik cicit,csak fejtem,aztán újra próbálkoztam,hiába. Nem kellett neki. 2 hónapig próbálkoztam ,mindig kiköpte,nem fogadta el. 17 hónapig szoptattam egy mellből. Igaz ,addig felemás volt,de legalább anyatejet kapott,aztán persze egyformák lettek. Szóval nekem nem sikerült a két mellből szoptatás.
2014. jún. 16. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én úgy csinálom, hogy az éjszakai szopihoz adom a kevésbé kedvelt cicit, akkor magam mellé fektetve, félálomban teljes mértékben elfogadja, de nappal, ébren nem.


Mikor kisebb volt, akkor pedig hónaljtartásban szoptattam, szóval mintha csak a másik ciciből enne, s úgy is egész szépen elfogadta.

2014. jún. 16. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ugyanigy voltam.Nekem az jött be hogy fekve feléhajoltam a rossz cicivel,mivel a honaljtartás nekem valahogy nem megy. Ez is olyasmi csak fekve.Igy simán elfogadja.De sajna ebben az előzmények miatt kevesebb sokkal a tej.szinte egy ciciből szopizik ő is.
2014. jún. 17. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!